Spustili jsme DanceFlow Online

DanceFlow Online

A je to tu! Máme velkou radost, že vám konečně můžeme odtajnit to, co jsme pro vás poslední měsíce tvořili... DANCEFLOW ONLINE - novou platformu, díky které vám budeme moci tancování v této době zase o něco více přiblížit.

Připravili jsme předtočené kurzy i živé lekce s naším vedením. Aktuálně od března 2021 otevíráme a můžete se registrovat na:

1. Miluj své tělo - online workshop pro ženy (od 1.3.2021)
Online program pro ženy, který vás naučí lépe vnímat sama sebe, svoji ženskost a mít z vlastního pohybu ještě větší radost.

2. Karibský sen - online kurz pro páry (od 10.3.2021)
Online taneční kurz pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří chtějí objevit kouzlo karibských tanců - dominikánské bachaty, kubánské salsy a merengue.

3. Online soukromé lekce a lekce svatebního tance

Pracujeme na dalších programech a novinkách, které vám budeme postupně představovat.

I když nám tato doba neumožňuje společné tancování tváří v tvář a nikdo nevíme, kdy se na taneční parket vrátíme, rádi bychom do vašich domovů poslali trochu toho flow a radosti aspoň skrze toto virtuální tancování :-)

Čas plyne dál, a proto bychom neměli zapomínat žít, umět se radovat a být vděční za to, co máme. Svůj život si tvoříme každý sám, tak ho neodkládejme na zítřek. Dělejme i nadále to, co nás baví, přináší radost a naplnění, i když třeba v trochu jiné formě, než na kterou jsme byli dosud zvyklí. Život je o totiž neustálé změně a ta je jedinou jistotou, na kterou se dá - v této nejisté době zejména - spolehnout.

Moc se těšíme, až se s vámi v některém z kurzů potkáme!

Vaši
Petra a Jiří Chadimovi

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli:

Další články