Naše nové logo a jeho příběh

Nové logo DanceFlow

Nastává nové období - rok 2021, do kterého vstupujeme s novým symbolem a logem. Museli jsme si počkat 9 měsíců, než se tohle miminko narodilo ve své finální podobě a plné kráse...

Jeho podoba vystihuje to, kolem čeho se točí celý příběh DanceFlow: dvě vzájemně se prolínající a objímající spirály symbolizují MUŽSKOU a ŽENSKOU ENERGII, na nichž je párový tanec založen a které kolují i v každém z nás. Mužský a ženský princip jsou dvě rozdílné polarity, které ve spojení znamenají PARTNERSTVÍ, SOUHRU a HARMONII. Jsou tvořivou energií páru a bez nich by párový tanec nemohl fungovat.

Uvědomění si svého mužství, ženství a vlastní podstaty nám pomůže znovu obnovit a udržet partnerskou rovnováhu. A díky tanci se můžeme k těmto přirozeným rolím navrátit a zažít tak radostnou, svobodnou a naplňující cestu tance a společného života.

Spirály mohou připomínat také vír tance nebo vlnu, která nás může unášet... zapomeneme vnímat čas a prostor kolem nás… odevzdáme se přítomnému okamžiku….svoji pozornost zaměříme pouze na svého partnera a na společný tanec…necháme se unášet nadšením a spontánní radostí...vplujeme do FLOW.

Partnerství, vztahy, synergie a společná harmonie jsou ESENCÍ života, kterou symbolizuje kapka. Kapka kouzelné energie, která vyživuje naše tělo, mysl i duši. Díky ní můžeme vzkvétat, rozvíjet se a zářit. Toto vzkvétání znázorňuje květ.

Nové logo je začátkem nového rytmu, v němž budeme v DanceFlow tančit.

Nechte se unášet na této vlně spolu s námi, vzkvétejte a radujte se.

Vaši
Petra a Jiří Chadimovi

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli:

Další články