Svatební tanec

...dle vašich představ!

Plánujete svatbu a chcete vykouzlit krásný novomanželský tanec? Máte představu o klasickém tanci nebo naopak sníte o nezapomenutelné show? Rádi vám pomůžeme se na takový okamžik připravit, abyste si jej užili nejen vy, ale i vaši svatební hosté mohli jste na něj s radostí vzpomínat.

Nejprve domluvíme úvodní schůzku, abychom osobně prodiskutovali vaše přání a představy o svatebním tanci a naplánovali termíny jednotlivých lekcí. Pomůžeme vám s výběrem hudby a sestavíme choreografii ušitou přímo vám na míru. Protože obvykle nestačí dva nebo tři hodiny nácviků, doporučujeme plánovat dopředu, aby bylo na přípravy choreografie i samotné nácviky dostatek času.
Každé pondělí jsme opouštěli kurz svatebního tance s úsměvem na tváři. Péťo a Jirko moc děkujeme za vaší vášeň k tanci a radost, se kterou jí předáváte dále.

Vláďa a Adélka

Choreografie, kterou pro nás Peťa s Jirkou vymysleli byla jednoduše dokonalá. Ze začátku jsme se obávali, že tanec nemůžeme nikdy zvládnout, ale v den "D" vše klaplo a nejedno oko nezůstalo suché. Navíc jsme se naučili spoustu nových figur, které budeme moci použít i v budoucnu. Děkujeme, že jsme s vámi mohli trénovat.

Katka a Zdeněk

Péťo a Jirko, díky vám se nám během 4 individuálních humorných a skvělých lekcí podařil téměř zázrak - nacvičili jsme s budoucím manželem (netanečníkem, klukem, co má absolutní hluch) krásný svatební tanec. Jelikož hodinu vždy vedl spíše Jirka (chlap), pro mého manžela to byla milá změna, že nemusí poslouchat ženu (promiň Peti). Takže skvělá genderová taktika, jak muže naučit tančit. Svatební tanec překvapil a zároveň dojal všechny přítomné a já mohla být tou tančící princeznou ve svatebních šatech, jak jsem si vždycky přála. Takže ještě jednou moc děkujeme za malý zázrak!

Lenka a Standa

Péťu s Jirkou jsme oslovili, abychom si při prvním tanci novomanželů neudělali ostudu, a byla to ta nejlepší volba. Nejen že waltz se povedl na jedničku a hosté nevěřili vlastním očím, ale tréninky pro nás byly fajn zastavením a zklidněním v předsvatebním shonu. Moc děkujeme za profesionální a přátelský přístup, jste boží ♥

Štěpánka a Daniel

Jirka a Petruška vymysleli a nazkoušeli s námi překrásnou waltzovou sestavu na první svatební tanec novomanželů, kterou přizpůsobili nejen našim specifickým požadavkům (zvedačky), ale i našim tanečním schopnostem a specifikům konkrétního sálu. Absolvovali jsme více než 10 zkoušek nejen v papírně, ale i přímo na parketu v místě hostiny, kam s námi ochotně dvakrát jeli více než 40km. Vídali jsme se vždy v úterý a občas i v neděli. Pomohli nám nejen s výběrem těch správných figur, ale i vhodné hudby. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem ostatním snoubencům!

Zuzka a Tomáš

Moc Vám děkujeme za to jak jste si nás vzali do parády na přípravu svatebního tance :-) Petra a Jirka jsou úžasní a trpěliví lidé :-) dokážou vše velice pěkně vysvětlit, vymyslet a naučit, tak aby si člověk tanec nakonec užil a nebyl vystresovaný, zda něco nepokazí :) Oba jsme v tancování velcí začátečníci, ale po šesti lekcích s touhle super dvojkou jsme zvládli díky tanci rozplakat nebo minimálně dojmout velkou část našeho publika :-) Celý trenink i tanec jsme si oba moc užívali … nemohli jsme vybrat lépe :-) Opravdu moc děkujeme a doporučujeme :)

Monika a Tomáš

Péťa s Jirkou jsou profesionálové s tanečním srdcem na pravém místě. Jejich láska k tanci se promítá do úchvatných choreografií, které jsou vždy citlivě přizpůsobené charakteru, možnostem a dovednostem druhé strany. Děkujeme - náš svatební tanec všem vyrazil dech a nám dvěma milou vzpomínku do paměti na náš den D :-).

Terka a Lukáš
Svatební tanec

Jak se připravit na svatební tanec

Plánujete svatbu a chcete vykouzlit krásný novomanželský tanec? Máte představu o klasickém tanci nebo naopak sníte o nezapomenutelné show? Jak se na takový okamžik vůbec připravit, abyste si jej užili nejen vy, ale i vaši svatební hosté a mohli jste na něj s radostí vzpomínat?

Číst dále...
Chcete se na svůj svatební tanec připravit?  Kontaktujte nás