Blog

Příběhy a inspirace z tanečního světa DanceFlow

DanceFlow slaví 5. narozeniny

Oslava 5. narozenin DanceFlow

Před 5 lety jsme se vydali na společnou cestu tance pod vlastní značkou DanceFlow a vůbec netušili, kolik toho s vámi prožijeme a kam nás dovede...

Kurzy pro páry, pro ženy, firemní kurzy, taneční klub pro taneční nadšence, speciální program pro ženy Miluj své tělo, Smím prosit...?, letní tančírny na Plovárně v Doudlevcích i v Hradišti, latino a sensual party, Tanec na grilu, víkendové pobyty pro ženy a pro páry, legendární Silvestry, vlastní - opravdu taneční - ples, svatební tance, taneční skupiny a vystoupení na veřejných i soukromých akcích, vlastní oblečení DanceFlow Fashion... Ani se to nedá všechno vyjmenovat, natož spočítat...

Chtěli jsme tanec vyučovat zcela odlišným způsobem, než který byl obvyklý a který jsme sami zažili a dlouhodobě cítili, že je tam něco špatně...že to nesouzní s našimi srdci... Tanec pro radost, nikoli pro výkon. Snažili jsme se - a stále snažíme - tanec učit láskyplně, zábavně, jednoduše a tak, abychom si jej všichni dokázali naplno užít. Tanec je totiž velká zábava a radost a o tu jde především :-) A to se promítá i do dalších akcí a aktivit, které v DanceFlow děláme.

Za těch 5 let se toho událo opravdu hodně, zažili jsme s vámi na parketě spoustu krásných okamžiků, poznali jsme nové tanečníky a nadšence, které spojuje stejná věc: LÁSKA K TANCI.

Z mnoha tanečníků se stali báječní kamarádi a blízcí přátelé, kteří tráví společný čas i mimo taneční parket a někteří našli na parketě dokonce svou životní lásku.

Moc si vážíme toho, jaké báječné lidi kolem sebe máme. Jsme rádi, když můžeme naše nadšení a lásku k tanci sdílet s druhými. Motivuje nás to pořád vymýšlet nové věci, které nás všechny moc baví :-)

Děkujeme za podporu a důvěru v nás. Jsme nesmírně vděční, že toto všechno můžeme dělat a zažívat.

Připomeňme si tu krásnou atmosféru naší narozeninové oslavy, kdy jsme v neděli 12. července 2020 oslavili 5. narozeniny DanceFlow a užívali si společné radosti z tance.


Bez dortu by to nešlo... :-) Mockrát děkujeme skvělé Janě Horynové, která nám připravila tento luxusní 4-patrový dort, nádherně zdobený čerstvým ovocem a kvítím.

Pro tanečníky byla připravena taneční soutěž "Tanči, dokud můžeš", v níž účastníci museli při tanci v několika kolech zdolat všemožné překážky a dokázat, že tančit lze za jakýchkoli okolností :-))

Závěrem vystoupila již tradičně "Modrá ústřice" ala Baywatch:

Srdečně děkujeme za opravdu nádherný den a večer strávený ve vaší společnosti, za skvělou pohodovou a přátelskou atmosféru, vaše úsměvy, nadšení, krásné dárečky a milá slova. Opravdu moc si vážíme toho, jací báječní lidé nás obklopují!!!

Děkujeme všem, kteří se zapojili do příprav, pomohli nám vytvořit a vyzdobit místo pro oslavu a vypomohli i v nočních hodinách s úklidem. Děkujeme všem tanečníkům a tanečnicím za krásná a bláznivá vystoupení, za jejich nasazení při nácvicích a kopu srandy, kterou jsme si mohli s vámi užít! Děkujeme všem soutěžícím za jejich krásné výkony v jednotlivých disciplínách netradiční bláznivé soutěže.

Přejeme všem, aby nám tanec i nadále přinášel spoustu radosti a nezapomenutelných okamžiků, a těšíme se, co nám další putování po této společné cestě přinese...

Jsme moc rádi, že jste s námi...
Petra a Jiří Chadimovi

Fotogalerie

Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: