Aktuální informace ke kurzům a akcím DanceFlow

Milí tanečníci a účastníci našich kurzů, množí se nám dotazy ohledně aktuální situace, přerušených podzimních kurzů a
jak to bude v DanceFlow s kurzy a akcemi dál.
Proto jsme se rozhodli sepsat přehled nejdůležitějších informací a nejčastějších dotazů.
Kurzisté tyto informace zároveň najdou ve svých emailových schránkách.

Aktualizace ke dni 11. 6. 2021


Jak to bude s přerušenými kurzy PODZIM 2020?

Vývoj situace a postupného rozvolňování pečlivě sledujeme, abychom se mohli na taneční parket vrátit co nejdříve a užívat si společné tancování jako dříve. Přerušené podzimní kurzy plánujeme dokončit, a jakmile to bude možné, naplánujeme, kdy budeme pokračovat. V žádném případě však není nutné se obávat, že byste o zbytek lekcí či uhrazené kurzovné přišli. Můžete se spolehnout, že vás budeme sami informovat a kontaktovat.

Podrobné informace k vašemu konkrétnímu kurzu najdete ve své e-mailové schránce.


Kdy budeme s kurzy pokračovat?

Vzhledem k tomu, že se vše teprve začíná pomalu rozvolňovat, je stále příliš brzy na plánování konkrétních termínů - předpokládáme však v tuto chvíli, že kurzy zahájíme již začátkem září 2021.

Nechceme za každou cenu tlačit na spuštění termínů kurzů během začátku léta - v době, kdy konečně začíná být vidět optimismus a probouzí se krásné dny a venkovní teploty. Přes léto kurzy standardně neprobíhají, abychom si mohli užívat krásného počasí venku na vzduchu s přáteli a nemuseli jsme se zavírat na rozpáleném sále. Proto i nyní vám přejeme, abyste se konečně po dlouhých restrikcích šli nadýchat čerstvého vzduchu, nabrat novou sílu, pozitivní energii a my se na vás budeme moc těšit opět od září, pokud to již bude povoleno.


Svatební tance

Pokud na letošní sezónu plánujete svatbu a chcete se na první novomanželský tanec připravit, doporučujeme začít co nejdříve. Nikdo nevíme, kolik prostoru na to doopravdy bude, tak abychom měli na přípravu choreografie i samotné nácviky dostatek času. Individuální lekce jsou v tuto chvíli již povolené a umožňujeme je také online.


Taneční akce během léta

Máme radost, že díky postupnému rozvolňování opatření můžeme naplánovat letní tančírny pod širým nebem, na jaké jsme byli všichni zvyklí - Smím prosit…?, Tanec na grilu, taneční víkend pro páry a další. Aktuální termíny akcí najdete na stránce AKCE >>>


Důležité:

Zkontrolujte si prosím, že vám naše e-maily chodí mezi Doručené (zapátrejte případně ve složce Spam, Hromadné, Promoakce, Aktualizace). Pokud vám padají jinam, prosíme přetáhněte je do hlavní složky Doručené.


Děkujeme všem za pochopení, podporu, trpělivost a důvěru, kterou nám po celou dobu zachováváte. Opravdu si toho nesmírně vážíme.

Petra a Jiří Chadimovi