Aktuální informace ke kurzům a akcím DanceFlow

Milí taneční přátelé a zájemci o naše kurzy,
srdečně vás vítáme v novém roce 2024 a přejeme, ať je plný radostných a roztančených dní. Na této stránce najdete stručný přehled novinek a aktuálních informací ohledně kurzů a plánovaných akcí.

Aktualizace ke dni 10.1.2024


Kurzy leden-duben 2024

Zimní sezóna se nezadržitelně blíží, a tak vás zveme do dalšího turnusu kurzů leden-duben 2024, které začínají již příští týden. Právě probíhají registrace a my hlásíme poslední volná místa. Přehled kurzů a přihlášky najdete ZDE>>>.


Pravidelná tančírna Smím prosit...? 19.1.2024

Zveme všechny taneční nadšence na pravidelnou tančírnu, kterou pořádáme každý měsíc na parketě plzeňské Vodárny. Těšit se můžete na tematicky laděné večery. Tančírna je určena pro širokou veřejnoust, nejen účastníky našich kurzů. Přehled termínů a podrobnosti k akci najdete ZDE >>>


Svatební tanec 2024

Pokud na letošní sezónu plánujete svatbu a chcete se na první novomanželský tanec připravit, doporučujeme začít co nejdříve. Obvykle taková příprava zabere 2-3 měsíce. Domluvte si proto s námi zchůzku co nejdíve a zajistěte si tak své místo, dokud to jde - pro tuto sezónu máme poslední volná místa. Rádi vám poradíme s výběrem hudby, tance a přizpůsobíme choreografii vašim možnostem a přáním.


Důležité:

Zkontrolujte si prosím, že vám naše e-maily chodí mezi Doručené (zapátrejte případně ve složce Spam, Hromadné, Promoakce, Aktualizace). Pokud vám padají jinam, prosíme přetáhněte je do hlavní složky Doručené.


Těšíme se na vás na tanečním parketě!

Petra a Jiří Chadimovi