Aktuální informace ke kurzům a akcím DanceFlow

Milí taneční přátelé,
na této stránce najdete stručný přehled novinek a aktuálních informací ohledně registrací do nových kurzů a plánovaných akcí.

Aktualizace ke dni 23.2.2023


Kurzy JARO 2023

Další taneční kurzy budou probíhat od dubna 2023. Jejich přehled, vč. termínů a přihlášek zveřejníme nejpozději během března ZDE>>>.

Pokud nechcete jejich otevření propásnout, doporučujeme se přihlásit k odběru našeho newslettru v patičce této stránky>>> a dostanete informaci o spuštění registrací předem do vašeho emailu.


Pravidelná tančírna Smím prosit...?

Zveme všechny taneční nadšence na pravidelnou tančírnu, kterou pořádáme každý měsíc na parketě plzeňské Vodárny. Tančírna je určena pro širokou veřejnoust, nejen účastníky našich kurzů. Přehled termínů a podrobnosti k akci najdete ZDE >>>


Piškotéka - tančírna pro děti

Srdečně zveme nejmenší tanečníky a tanečnice a jejich rodiče na další taneční odpoledne. Přijďte si zatančit s dětmi na kouzelnou dětskou tančírnu a užít si společné chvíle na tanečním parketě. Přehled termínů a podrobnosti k akci najdete ZDE >>>


Taneční prožitkové workshopy pro ženy

Pořádáme speciální tematické prožitkové workshopy pro ženy, které si chtějí dopřát čas jen pro sebe a za pomoci tance, relaxace či aromaterapie hýčkat nejen svoje tělo, ale i duši. Přehled termínů, témat a podrobnosti k akci najdete ZDE >>>


Taneční pobyty 2023

Také letos se můžete těšit na víkendové pobyty, které připravujeme pro ženy i páry. Přehled termínů najdete ZDE >>> Podrobnosti a přihlášky již brzy.


Svatební tanec

Pokud na letošní sezónu plánujete svatbu a chcete se na první novomanželský tanec připravit, doporučujeme začít co nejdříve. Obvykle taková příprava zabere 2-3 měsíce. Domluvte si proto s námi zchůzku co nejdíve a zajistěte si tak své místo, dokud to jde. Kalendář individuálních lekcí se nám již začíná plnit. Rádi vám poradíme s výběrem hudby, tance a přizpůsobíme choreografii vašim možnostem a přáním.


Důležité:

Zkontrolujte si prosím, že vám naše e-maily chodí mezi Doručené (zapátrejte případně ve složce Spam, Hromadné, Promoakce, Aktualizace). Pokud vám padají jinam, prosíme přetáhněte je do hlavní složky Doručené.


Těšíme se na vás na tanečním parketě!

Petra a Jiří Chadimovi