Aktuální informace ke kurzům a akcím DanceFlow

Milí tanečníci a fanoušci DanceFlow,
připravili jsme pro vás přehled nejdůležitějších informací o kurzech, akcích a především aktuálních podmínkách, za nichž můžeme vzhledem k situaci a nařízením tančit. Chceme rozdávat radost tancem, ale zároveň se chovat odpovědně. Sledujte prosím aktuální pravidla, která se mohou s ohledem na vývoj epidemické situace měnit i v průběhu konání kurzů.

Aktualizace ke dni 4.1.2022


Nové kurzy leden - březen 2022

Další párové kurzy i Lady Dance pro dámy otevíráme v novém roce od ledna 2022.
Registrace na kurzy jsou spuštěny!
Pokud nic nechcete zmeškat a naše emaily nedostáváte, můžete se přihlásit k jejich odběru.


Nové místo konání kurzů

Od ledna 2022 se párové kurzy přesouvají na nové místo - budeme tančit na krásném společenském sále v prostorách Vodárny Plzeň. Těšit se můžete na luxusní a prostorný taneční parket.
POZOR!!! Bude se jednat o neděle a úterky! (pondělní kurzy budou přesunuty na úterky)
Krásný moderní taneční sál ve Vodárně nás všechny posune zase trochu dále. Výrazně se nám zvětší prostor pro tanec a zlepší čistota a komfort sálu.

Kurzy Lady Dance pro ženy budou od ledna 2022 přesunuty do nádherných prostor designového studia Emotion fitness na Rokycanské třídě. K dispozici nám bude kromě krásného tanečního sálu také luxusní zázemí vč. sprch a přilehlá kavárna.


Svatební tance

Pokud na letošní sezónu plánujete svatbu a chcete se na první novomanželský tanec připravit, doporučujeme začít co nejdříve. Nikdo nevíme, kolik prostoru na to doopravdy bude, tak abychom měli na přípravu choreografie i samotné nácviky dostatek času. Domluvte si proto s námi zchůzku co nejdíve a zajistěte si tak své místo, dokud to jde.


Tančírna Smím prosit...?

Oblíbená tančírna Smím prosit...? se přesunula do nových prostor plzeňské Vodárny.

Vzhledem k výrazně se horšící situaci počtu nakažených COVID-19 a faktu, že na naši oblíbenou tančírnu Smím prosit....? chodí mnoho lidí, jsme se rozhodli její pořádání opět dočasně pozastavit. Opravdu nás to nesmírně mrzí, moc nás tyto tančírny baví. Věříme, že tento náš krok pochopíte, a budeme se spolu zase těšit, až bude situace lepší. Chceme vám přinášet radost a ne vás za každou cenu vystavovat riziku nákazy a tím i ohrožovat životy vás a vašich blízkých.
Chceme se zachovat rozumně vůči vám i nám a nepřispívat k případnému množení viru takto hromadným způsobem z velké akce.
Aktuální termíny akcí najdete na stránce AKCE >>>


COVID info a pravidla

Rádi bychom vás na tomto místě informovali o aktuálních hygienických pravidlech - prosíme vás o jejich dodržování a spolupráci.

  • V souladu s nařízením Vlády ČR od 29. 11. 2021 není potřeba očkování ani prodělání nemoci u skupin do 20 osob, což se týká všech našich kurzů.
  • V souladu s nařízením Vlády ČR se od 29. 11. 2021 musí každý účastník akce před vstupem na akci prokázat:
    •   potvrzením o dokončené aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
    •   nebo potvrzením o prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce.
    •   u dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.
  • Na lekce / akci přijďte pouze tehdy, jste-li zcela zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění.

Žádáme vás o automatické předkládání vaší bezinfekčnosti dle aktuálně platných nařízení.

Tato pravidla se mohou změnit i v průběhu konání kurzů v závislosti na vládních nařízení. Změna takových podmínek nezakládá nárok na vrácení kurzovného. Ostatní pravidla a podmínky účasti kurzů vyplývající z našich obchodních podmínek zůstávají v platnosti.


Důležité:

Zkontrolujte si prosím, že vám naše e-maily chodí mezi Doručené (zapátrejte případně ve složce Spam, Hromadné, Promoakce, Aktualizace). Pokud vám padají jinam, prosíme přetáhněte je do hlavní složky Doručené.


Těšíme se na vás na tanečním parketě!

Petra a Jiří Chadimovi