Aktuální informace ke kurzům a akcím DanceFlow

Milí tanečníci a účastníci našich kurzů, zde najdete přehled nejdůležitějších informací a nejčastějších dotazů ohledně přerušených kurzů PODZIM 2020, jejich náhradách a o dalších akcích.
Kurzisté tyto informace zároveň najdou ve svých emailových schránkách.

Aktualizace ke dni 22.8.2021

Spouštíme přihlášky na doplnění kapacity nových kurzů (za přerušené kurzy 2020) - přehled kurzů ZDE >>>
V případě zájmu a volného místa na konkrétním kurzu nám prosíme pošlete přihlášku emailem vč. vašeho jména a konktatních údajů (email, telefon).


Jak to bude s přerušenými kurzy PODZIM 2020?

Jak to bude s přerušenými kurzy PODZIM 2020? Naší snahou je se na taneční parket vrátit co nejdříve a užívat si společné tancování jako dříve. V žádném případě není nutné se obávat, že byste o zbytek lekcí či uhrazené kurzovné přišli. Přerušené kurzy budeme dokončovat od 5. září 2021.

Rozumíme tomu, že vám nově vypsaný termín kurzů nemusí vyhovovat, proto vám i v tomto případě chceme vyjít vstříc a nabídnout možnost si svůj kurz nahradit kdykoli později, a to až do konce roku 2022, příp. využít jiné kurzy, akce či produkty z naší nabídky.

Podrobné informace k vašemu konkrétnímu kurzu najdete ve své e-mailové schránce.


Svatební tance

Pokud na letošní sezónu plánujete svatbu a chcete se na první novomanželský tanec připravit, doporučujeme začít co nejdříve. Nikdo nevíme, kolik prostoru na to doopravdy bude, tak abychom měli na přípravu choreografie i samotné nácviky dostatek času. Individuální lekce jsou v tuto chvíli již povolené a umožňujeme je také online.


Taneční akce během léta

Máme radost, že díky postupnému rozvolňování opatření můžeme naplánovat letní tančírny pod širým nebem, na jaké jsme byli všichni zvyklí - Smím prosit…?, Tanec na grilu, taneční víkend pro páry a další. Aktuální termíny akcí najdete na stránce AKCE >>>


Důležité:

Zkontrolujte si prosím, že vám naše e-maily chodí mezi Doručené (zapátrejte případně ve složce Spam, Hromadné, Promoakce, Aktualizace). Pokud vám padají jinam, prosíme přetáhněte je do hlavní složky Doručené.


Děkujeme všem za pochopení, podporu, trpělivost a důvěru, kterou nám po celou dobu zachováváte. Opravdu si toho nesmírně vážíme.

Petra a Jiří Chadimovi