Aktuální informace ke kurzům a akcím DanceFlow

Milí taneční přátelé,
na této stránce najdete stručný přehled novinek a aktuálních informací ohledně registrací do nových kurzů a plánovaných akcí.

Aktualizace ke dni 21.8.2023


Kurzy PODZIM 2023

Novou taneční sezónu zahájíme od září 2023 - otevíráme opět párové kurzy i kurzy Lady Dance pro všechny úrovně pokročilosti. Dny, na které jste byly dosud zvyklí, zůstávají zachované + podle zájmu vypíšeme příp. další termíny. Přehled aktuálně otevřených kurzů a přihlášky najdete ZDE>>>.

Na kurzech, které budou probíhat od září do listopadu/prosince 2023, hlásíme POSLEDNÍ MÍSTA. Platí pro kurzy pro páry i ženy. Pokud tedy o nějakém uvažujete, doporučujeme s přihláškami neotálet.

Přihlášení kurzisté obdrží úvodní emaily s podrobnostmi a organizačními informacemi týden před konáním kurzu. Prosíme zkontrolujte všechny složky (zapátrejte případně ve složce Spam, Hromadné, Promoakce, Aktualizace). Pokud vám padají jinam, prosíme přetáhněte je do hlavní složky Doručené, příp. uložte si naši emailovou adresu a označte ji jako důvěryhodnou.


Svatební tanec

Pokud na letošní sezónu plánujete svatbu a chcete se na první novomanželský tanec připravit, doporučujeme začít co nejdříve. Obvykle taková příprava zabere 2-3 měsíce. Domluvte si proto s námi zchůzku co nejdíve a zajistěte si tak své místo, dokud to jde. Rádi vám poradíme s výběrem hudby, tance a přizpůsobíme choreografii vašim možnostem a přáním.


Důležité:

Zkontrolujte si prosím, že vám naše e-maily chodí mezi Doručené (zapátrejte případně ve složce Spam, Hromadné, Promoakce, Aktualizace). Pokud vám padají jinam, prosíme přetáhněte je do hlavní složky Doručené.


Těšíme se na vás na tanečním parketě!

Petra a Jiří Chadimovi