Bílá trika
Bílá trika
Bílá trika
Varianty
Černá trika
Černá trika
Černá trika
Varianty
Fuchsiová trika Fuchsiová trika
Varianty
Tyrkysová trika Tyrkysová trika
Varianty
Barevná trika
Poslední kusy!

Barevné topy

630 Kč
Sukně s lemem Sukně s lemem

Sukně s lemem

890 Kč
Doplňky - tašky
Doplňky - tašky
Doplňky - tašky
NOVINKA
Doplňky

Kartáč na čištění taneční obuvi

150 Kč
Image

DanceFlow Fashion

Originální oblečení a doplňky (nejen) na tanec

DanceFlow Fashion není jen značka - je to styl pro ty, kteří mají rádi eleganci a pohyb v srdci.

Šijeme dámské sukýnky a originální topy, která se nemačkají, nežmolkují, jsou pružná a velice příjemná na těle. Pečlivě vybíráme materiály vhodné pro tanec a fyzicky náročnější aktivity, a tak mezi výrobky najdete především topy šité z bambusových úpletů.

Nově jsme připravili limitovanou kolekci tanečních doplňků - batůžky a vaky na taneční oblečení či boty v originálním designu.

Věříme, že tanec a smích léčí. Usmějte se, vezměte na sebe něco pěkného a zatančete si. Uvidíte, že vám bude hned lépe :-)

Petra Chadimová a tým DanceFlow Fashion

Jak pečovat o oblečení?

Naše topy jsou vyrobeny z bambusového či viskózového úpletu. Je třeba se o ně starat s láskou. Neházejte je jen tak bezhlavě do pračky. Ideálně je perte pouze při teplotě do 30°C a s prášky, které jsou určeny na jemná vlákna bez obsahu bělidel. Žehlit můžete na střední teplotu. Nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce.

Taneční sukně jsou vyrobeny s polyesterového úpletu, obvykle doplněné na lemu o modistickou krinolinu - doporučujeme proto prát v ruce a zacházet s nimi šetrně.

Jak pečovat o tašky?

S láskou. Doporučujeme šetrné praní v ruce, můžete použít i jemný kartáček na ruce a šetrný prací prášek. Po vyprání doporučujeme přebytečnou vodu nechat okapat a tašku nechat zcela vyschnout (nedoporučujeme silou vymačkávat).

Tašky jsou vyrobené z kvalitních bavlněných pláten, které jsou odolné a snadné na údržbu. Upozorňujeme, že našité kožené cedulky, šňůrky nebo korálky mohou ve vodě pustit barvu, proto opravdu doporučujeme opatrné mytí v ruce a těmto materiálům se s vodou vyhnout.