Blog

Příběhy a inspirace z tanečního světa DanceFlow

Jedeme na vlně DanceFlow už 4 roky

Oslava 4. narozenin DanceFlow

V sobotu 29. června 2019 jsme oslavili 4. výročí naší taneční školy DanceFlow narozeninovou párty na Plovárně v Hradišti a zakončili tak další protančenou sezonu.

Z celého srdce děkujeme všem, kteří dorazili a strávili s námi báječné odpoledne a večer u řeky :-) Byla to tedy jízda! Byl to opravdu nádherný den plný skvělých zážitků, legrace na tanečním parketě i mimo něj (hlavně ve vodě :-) a parádní, přátelské atmosféry.

Na programu bylo několik tanečních vystoupení. Jako první se představily s veselou kubánskou chachou tanečnice z kurzu Lady Dance 1. Následovala smyslná a rozvlněná bachata v podání tanečnic kurzu Lady Dance 2. Nejpokročilejší tanečnice z kurzu Lady Dance 3 předvedly nádhernou kubánskou salsu. Po vystoupení žen následovalo vystoupení párů, které se tentokrát představily v karibských rytmech a zatancovaly bachatu.

             

Pro většinu tanečnic i tanečníků se jednalo o první veřejné vystoupení a jsme moc rádi, s jakým nadšením a energií jste do toho šli!

Narozeninová oslava by se jen těžko obešla bez dortu… Mockrát děkujeme "naší dvorní cukrářce" Petře Lukešové, která nám opět vytvořila tento skvost, nádherně zdobený čerstvým ovocem a kvítím. Byl to zatím největší dort, co jsme kdy měli! Jen pro představu: spotřeba 35 vajec, krém z 3,5kg tvarohu... Co dodat? Zaprášilo se po něm! :-)


Během večera byla připravena i netradiční taneční soutěž ve stylu Jack&Jill, v níž jde především o zábavu a originalitu: do soutěže se hlásí jednotlivci, nikoli páry, kteří se před začátkem rozlosují a napárují náhodně. Soutěžilo se ve 3 tancích - waltzu, chache a polce. Navíc byl pro každý pár připraven speciální bonus - každý pár si totiž vylosoval jednu taneční scénku, kterou následně předvedl. Byla to skvělá show a moc děkujeme všem soutěžícím za jejich nasazení, vtip a kreativitu! :-).

S premiérovou choreografií následně vystoupila taneční skupina DanceFlow Ladies , která se předvedla v kubánských rytmech salsy a reggaetonu.Vyvrcholením všeho bylo naprosto jedinečné taneční překvapení od buchet a koloušků. Víc netřeba doplňovat, posuďte sami:


Jako druhé překvapení jsme přichystali taneční flash mob, během něhož se parket zaplnil i ostatními tanečníky a společně jsme si zatančili na píseň Can’t stop the feeling:

Zbytek večera (a noci :-) ) se tančilo a slavilo nejen tancem.

Děkujeme za dárečky, květiny a krásná slova, kterých se nám dostalo během večera i později do zpráv - jsme moc rádi, že jste si akci tak užili!!!

Chceme poděkovat všem, kteří nám vypomohli před i na samotné akci, tanečnicím a tanečníkům za krásná vystoupení a nasazení věnovaným při nácvicích, soutěžícím za mimořádné výkony a show během netradiční taneční soutěže :-).

Přejeme všem, aby nám tanec přinášel spoustu radosti a nezapomenutelných okamžiků, a těšíme se na další společné - nejen taneční - zážitky!

Jsme rádi, že jste s námi...
Petra a Jiří Chadimovi

Fotogalerie

Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: