Blog

Příběhy a inspirace ze světa tance

Jak jsme oslavili 2. narozeniny DanceFlow

Oslava 2. narozenin DanceFlow

V červnu uplynuly 2 roky, kdy jsme se vydali na společnou cestu tance pod značkou DanceFlow a začali pořádat nejen taneční kurzy a workshopy, ale i tančírny, párty a další taneční akce. Za tu dobu se toho událo opravdu hodně, zažili jsme s vámi na parketě spoustu krásných okamžiků, poznali jsme nové tanečníky a nadšence, které spojuje stejná věc: LÁSKA K TANCI.

Z mnoha tanečníků se stali báječní kamarádi a blízcí přátelé, kteří tráví společný čas i mimo taneční parket, někteří našli na parketě dokonce svou životní lásku.

Jsme za to moc vděčni a nadšení, jak nás tanec krásně spojuje...Tanec nás baví a ještě více, když můžeme dělat radost druhým a společně ji sdílet.

Jako poděkování za důvěru a podporu jsme se proto rozhodli uspořádat narozeninovou párty, abychom oslavili společné chvíle nejen na tanečním parketě. V pondělí 26. června jsme roztančili venkovní parket Městské plovárny v Doudlevcích, tentokrát ve slavnostním duchu :-)

Na oslavě se potkali bývalí i současní kurzisté, kamarádi, přátelé a milovníci tance. Jsme potěšeni, kolik vás dorazilo a s jakým nadšením a radostí jste tančili a užívali života…

Oslavu jsme zahájili krájením krásného a výborného dortu, který upekla “naše dvorní cukrářka” Petra Lukešová, které tímto ještě jednou děkujeme! Všichni si jej vychvalovali, tak se po něm velice rychle zaprášilo... :-) Péťo, přišli jsme si jak na svatbě :-))

V průběhu večera bylo na programu několik tanečních vystoupení - nejprve se představily páry z kurzů SOCIAL DANCE s anglickým waltzem, kubánskou chachou a vídeňským valčíkem.

Druhá část vystoupení patřila pouze ženám z kurzu LADY DANCE, které předvedly dva nádherně ženské a smyslné tance - chachu Lady Marmelade (Moulin Rouge) a bachatu.


Pro většinu tanečnic to bylo vůbec první veřejné vystoupení, a tak jim patří náš velký obdiv, s jakou odvahou, elánem a chutí do toho šly! Jste velkou inspirací pro ostatní ženy.

     

Na scéně nechybělo ani vystoupení naší taneční skupiny DanceFlow se svojí černo - bílou salsou :-), se kterou jsme vystupovali poprvé pod širým nebem a moc jsme si to užili :-)

Tou největší oslavou však bylo společné vystoupení a tancování během flash mobu (We) Can’t stop the feeling, kdy jsme zaplnili celý parket. Byl to úchvatný zážitek tančit s tolika lidmi ve stejném rytmu a na stejné vlně! Díky vám všem, kteří jste přispěli k tak intenzivní atmosféře.


Bylo úžasné zažít tak pohodovou, přátelskou a radostnou atmosféru a vzájemnou podporu nejen při tanečních vystoupeních.

Děkujeme, přátelé, za vaši podporu a přejeme všem, aby tanec dělal naše životy radostnější!

Krásné dny...
Petra a Jiří Chadimovi

Fotogalerie

Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow Oslava 2. narozenin DanceFlow

Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: