Kouzelnický ples DanceFlow aneb jak jsme tančili v Bradavicích

3. ples DanceFlow

V sobotu 18.1.2020 se konal 3. ročník plesu DanceFlow. Opět po roce jsme oprášili slavnostní hábity a vrhli se do plesového řádění, tentokrát ve škole čar a kouzel Bradavicích. Pojďme si připomenout tu kouzelnou atmosféru a napínavé dění na tanečním parketě!

Slavnostně přísaháme, že jsme připraveni ke každé špatnosti!

O slavnostní zahájení se postarali studenti všech bradavických kolejí a většina profesorského sboru. Dokonce se infiltrovala i velká část Smrtijedů a nechyběl ani samotný Vy-víte-kdo!

Denní věštec - číslo jedna mezi čarodějnými novinami

Ku příležitosti této výjimečné události připravila redakce Denního věštce exkluzivní vydání, které přineslo zajímavé články a někdy i dosti překvapivé informace ze zákulisí naší kouzelnické školy DanceFlow.

Z rubriky Červená knihovna...
Na Silvestra toho roku si Doris přijela do zámku Mlázovy užít společně s přáteli z tanečního klubu DanceFlow příchod nového roku. Páchali tam kdejakou Neplechu. Colin, mladý úspěšný chlapec, se přijel jen podívat na večerní tančírnu a TEHDY ho Doris viděla poprvé. Zatajil se jí dech. Colinovi sjela z nervozity kapka potu po jeho bílé líci. Napětí by se dalo krájet. Colinovi se zdálo, že Doris je za neproniknutelnou bariérou, která ho od něj oddělovala jako ta nejpevnější kamenná zeď. Ani si nepomyslel, že by kdy mohl tyto hradby ztéct. Během toho večera vyzval k tanci všechna děvčata, co tam přišla kromě Doris, ta byla v obložení všech chlapců, kteří tam ten večer byli. Colinovi se Doris moc líbila, ale pouze na ni si netroufl. Moc se mu líbila, byla to přesně žena podle jeho gusta, jenže konkurence byla vysoká. Ač velmi nerad, nechal to být, i když na ni nemohl přestat myslet. Colin nezahálel, nehodil flintu do žita a tančil dál. Šel se podívat na tančírnu do vedlejší země do StoryCafé, kde se objevila i Doris. Náhoda? Či osud svedl tyto dvě duše opět na stejné místo. Tentokráte si nenechal svoji příležitost ujít a vyzval ji k tanci. Prohodili spolu pár slov, ale nic zvláštního se nestalo. A přišel očekávaný ples DanceFlow, na který se Doris velmi těšila a dorazila tam se svým kamarádem, aby si měla s kým zatančit. Colin, když ji uviděl, byl strašně šťastný, ale zároveň strašně smutný. Myslel si, že Doris s tím kamarádem chodí za ruku na procházky kolem jezera. Sebral se, dodal si odvahy místním lektvarem a šel za ní. Vyzval ji k tanci a nenápadně se zeptal, co je to za načesaného hezounka vedle ní. Její reakce ho úplně zaskočila, nádherně se na něj usmála a odvětila: „Kamarád na tančení.“ Colinovi se ulevilo a zjistil, že má šanci. Facebook dorazil již i do Bradavic. Doris si ho přidala do přátel a zeptala se ho, jak se mu líbil ples. Zmínila se, že si o víkendu půjde zabruslit na Černé jezero, které nechá zmrznout svým novým kouzlem, které ji poradila Hermiona. Colin nedal jinak (poznámka redaktora - vnutil se), než že půjde také. Doris se tam ale naneštěstí úplně znemožnila hned poté, co vstoupila na led. A právě tehdy Colinovi došlo, ano, to je ta pravá.

DanceFlow Ladies

Premiérovou choreografii předvedly kouzelnice z taneční skupiny DanceFlow Ladies, které vystoupily se žhavou bachatou a kroutily boky ostošest. Asi díky nějakému tajnému kouzlu.

Soutěž o Bradavický pohár

Na plese proběhl turnaj o Bradavický pohár, který prověřil kouzelnické znalosti a dovednosti soutěžících, a to ve různých 3 disciplínách: správně předvést magické formule, odpovědět na vědomostní otázky a zatančit kouzelnický tanec, přičemž si partneři v párech vyměnili své role. Děkujeme všem soutěžícím za jejich odvahu a gratulujeme vítězům!

Půlnoční překvapení

O půlnoci se taneční parket proměnil ve famfrpálové hřiště, na které přiletěly nejlepší týmy, aby poměřily své síly v tomto speciálním utkání. Po slavnostním nástupu započal nelítostný boj, během něhož se účastníci snažili zkrotit svá košťata a za pomoci nejrůznějších magických formulí předvést oslnivý tanec, doprovázený hromadným pokřikem Hula Hoop.

Děkujeme!!!

Jsme opravdu nadšení, že se nám (opět!) podařilo vyprodat sál a od první do poslední písničky byl parket zaplněn tanečníky! Bylo krásné potkat kouzelníky, čaroděje, Smrtijedy a "známé" postavy z Harryho Pottera. Jsme potěšeni, že se vám téma líbilo a že jste tak podpořili nádhernou kouzelnickou atmosféru.

Velké poděkování patří všem, kteří se na přípravě a organizaci celého plesu podíleli a podpořili jej:
- skvělé kapele Simply Cover band za opět parádní hudební doprovod
- moderátorům Danielu Vopelkovi a Kristýně Radačovské, kteří celým večerem krásně provázeli
- Martin Horváth za fotodokumentaci celého večera
- fotokoutku Fotokoutek cheese-box.cz - jsme rádi, že jste si focení ve fotokoutku užili!
- mistrům zvuku Jardovi a Pavlovi Mixánovi
- mistrovi světla Michalu Gracíkovi
- našim vzácným partnerům a sponzorům: Autovia - přívěsné vozíky, ONCE media, Top Style Salon a dále Esence Země, Gambrinus, Hopsina, Liquid kadeřnické studio, Klub Pánů z Ponožkovic, Koření od Antonína, Kroky k sobě, Pekařství Jílek, Sauna na hlavním zimním stadionu v Plzni, Primalex
- průvodčím Slávce a Aleně za kontrolu jízdenek Bradavickým expresem
- redakci Denního věštce za novinky z kouzelnického světa: Honza Novák, Veronika Housarová, Jarda Hambalík, Sandra Sája Duspivová a DanceFlow
- našim agentům" Marcel Prošek, Markéta Heringová, Jan Říha, Sandra Sája Duspivová , kteří se jako obvykle dokonale postarali o velmi důležitou roli, dostat do oběhu všechny lístečky na kouzelnou “soutěž o ceny” a Alena Palkosková Jana Hoffmannová za distribuci Denního Věštce
- Zuzaně Kollerové za přípravy, organizaci a vydávání všech cen
- všem vystupujícím, kteří se dobrovolně (bez použití kleteb a zaklínadel!) zapojili do náročného předtančení a jeho ještě náročnějších tréninků a nebáli se předvést svá kouzla při tanci, s košťaty ani při souboji s Vy-víte-kým
- skupině DanceFlow Ladies za taneční vystoupení: Markéta Heringová, Sandra Sája Duspivová, Jana Horynová, Ksana Vakhrusheva, Eliška Kučerová
- nadšencům, kteří se zapojili do půlnočního překvapení a odvážili se i přes výnosy prof. Brumbála tančit s košťaty prapodivné pohyby
a všem, kteří nám ohromě pomáhali s výrobou rekvizit, košťat, kulis, výzdobou sálu, i závěrečným úklidem: Markéta Heringová, Marcel Prošek, Jan Říha, Martin Heky Ptáček, Sandra Sája Duspivová, Pavel Hoffmann, Jana Hoffmannová, Jarda Hambalík, Iri Hambalíková Straková, Jana Horynová, Milan Nikl, Lucie Schierová, Martin Sucharda, Alena Palkosková, Mirka Mintálová, Markéta Tlapová, Víťa Procházka, Katka Holanová, Filip Kraus Karel Rádl Klára Němcová

Bylo to neskutečně náročné, ale stálo to za to!
Moc jsme si to s vámi všemi užili!!!

Děkujeme a těšíme se na další ročník :-)
Neplecha ukončena.

Petra a Jiří Chadimovi

Fotogalerie

Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Děkujeme za nádherný ples ♥️. Výzdoba, noviny, stylový fotokoutek, předtančení (!!!) - měla jsem husí kůži. Muselo vás to všechny, zejména Jiříka a Péťu, stát mnoho úsilí. Děkujeme, že nám děláte hezčí život!

Eva a Dominik

Nejvíc musíme poděkovat Vám, že jdete do organizace tak velkého plesu se vším co na plese má být do nejmenších detailů. A zorganizujete nás i přesto, že nemáme moc průniků časů na zkoušení a přípravy. Díky moc. Moc jsme si užili ples, ale i přípravy.

Martin Ptáček

Petruš a Jirko, největší dík patří vám. Ples byl úžasný. Nejen organizací, hudbou, programem, ale hlavně tim, že se většina tanečnic a tanečníků zná z vašich kurzů a akcí. Tím měl neopakovatelnou atmosféru, kterou nikde jinde nezažijete. Jako kdyby sešla jedna veeeeliká rodina :-) Jste super a přeji vám oběma ať se vám i nadále daří a jste šťastní a spokojení v tom co děláte. Má to smysl. :-)

Jana a Petr Volmutovi

Krásný ples, moc se vám to povedlo.

Jana Vymětalová
Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli:

Další články