Taneční kurz Lady Dance Choreo

- od mírně pokročilých

O kurzu

Event Single

Zvu vás do jarního speciálu Lady Dance Choreo, ve kterém se zaměříme na choreografii, a to konkrétně ve dvou tancích - argentinském tangu a kubánské chache. Kurz plynule navazuje na dosavadní kurzy Lady Dance, ale jejich absolvování není podmínkou účasti v tomto kurzu. Doporučuji alespoň základní taneční či jiné pohybové dovednosti, abyste se dokázaly zapojit. Naučíte se jednotlivé figury do obou tanců, styling rukou a především pak společný tanec ve formaci. Nebudeme tedy tančit pouze solo každá na svém místě jako obvykle, ale dohromady jako skupina.

Pokud vás láká tančit s ostatními ženami společně, zažít energii a kouzlo formace a také kopec srandy, pak si tento kurz rozhodně nenechte ujít. Závěrečné vystoupení na červnové oslavě narozenin naší taneční školy bude pak už jen třešničkou na dortu (nikoli však podmínkou účasti 😊).

Mým záměrem je, abychom si společné tancování skutečně užily, a to nejen závěrečné vystoupení, ale i samotné “nácviky” a společný čas na parketě i mimo něj (společné kávičky :-D) Tančíme pro radost, nikoli pro výkon.

Harmonogram a organizace kurzu

Jarní speciál se skládá ze 7 lekcí (á 60 min.).

čtvrtky od 18.4. - 13.6.2024 (16:50 - 17:50)

Lekce není 2.5. a 16.5. (Taneční pobyt pro ženy v Mlázovech)

Do již rozběhnutých kurzů další přihlášky nepřijímáme.

Z lekcí dostanete k dispozici videa, abyste si mohly tančit či trénovat doma dle svých potřeb.

Cena kurzu

Taneční kurz Lady Dance - choreo speciál Termín platby Cena
Cena pro přihlášky vč. platby do 18.4.2024 1900,- Kč
* Nárok na slevu 200 Kč má každá absolventka alespoň 4 našich kurzů během uplynulých 3 let.

Co na sebe?

Zvolte takové oblečení, v němž se vám bude pohodlně tančit a nebude vás omezovat v pohybu, ideálně taneční či tréninkové oblečení: např. krátkou sukni, šaty nebo leginy s topem. Dlouhé sukně či šaty nejsou vhodné, protože v tanci překáží.

Ideální je mít taneční obuv na podpatku, která je pro tyto tance určená, tancování je v ní jednodušší a zároveň působí elegantně a žensky. Pokud ji nemáte, pro začátek je vhodné vybrat takovou, která vám umožní skluz a točky po parketě - pozor na sportovní obuv, která má gumovou podrážku a tanec v ní není pohodlný, protože neklouže. Nedoporučuji ani obuv na klínovém podpatku. Pokud se však chcete tancování věnovat a užívat si jej, doporučuji do taneční obuvi investovat. Tancování vám půjde snadněji a a nebudete “trpět” v obuvi, která není pro tanec vhodná.

Vstup na taneční sál je možný pouze v čisté obuvi, která nezanechává šmouhy. Na podpatky prosím použijte chrániče, které jsou k parketu šetrné.

Dále si doporučuji vzít také ručník a dostatek pití, které lze zakoupit na místě na baru.

Reference účastnic


Usměvavá lektorka Péťa, která nad Vámi nikdy nezlomí hůl. Trpělivé vysvětlování a trochu jemné motivace Vás žene k neustálému sebezdokonalování. Postupným absolvováním kurzů Lady Dance jsem získala jistotu a radost z tancování. Už se moc těším na další taneční lekce, inspirativní kroky a přátelskou atmosféru…

Petra Nováková

Lady styling i tančírny pořádané DanceFlow jsou úžasné. Skvělí lidé,milý a vstřícný přístup,všechno podrobně vysvětlí a poradí. :-)

Klára Vrbová

Já absolvovala u Petry dva kurzy + workshop a mohu všem váhajícím jen doporučit - Péťa je úžasně milá, trpělivá, pohodová...Navíc, jako bonus, vždy se sejde bezvadná parta stejně naladěných lidí. Moc jsem si to užila (a hodlám si užívat dále), díky…

Lucie Kouklová

Moc děkuji za to, že jsem mohla být součástí Lady dance I. Díky Péťě, která je nejenom šikovná lektorka, ale i člověk, který okolo sebe šiří pozitivní energii, to bylo úžasné odreagování a zkušenost. Také díky skvělé partě, která se sešla, to bylo super.

Gabriela Waisová

Vřele doporučuji - bezvadně strávený a velmi uvolňující, taneční čas na kurzu Lady dance 1. Velmi milé ženy, spousty legrace...bezvadná "trenérka":-) Kdo chce někde začít, určitě správná volba.Ještě jednou díky :-)

Petra Mrzenová

Kurzy Lady Dance mám ráda pro skvělou atmosféru, každá hodina je super zážitek pro tělo i pro duši:-) Lektorka Peťa je sluníčko sršící energií a úžasná tanečnice.

Adéla Zahradníková

Místo konáníÿbo绻>