ROZKVÉTÁNÍ ŽENY: Tanečně-relaxační pobyt pro ženy

Prodloužený víkend (čt-ne / 3 noci)

O akci

Event Single

Chcete si dopřát čas jen pro sebe? Přiblížit se více svojí ženskosti? Opečovat svoje tělo i mysl a dosytit svoji duši?

Ráda bych vás pozvala na prodloužený víkend na malebném venkovském zámečku Mlázovy v podhůří Šumavy. Prožijeme tu spolu 4 dny plné tance, pohybu, relaxace, napojení na sebe a přírodu.

To vše se záměrem ROZKVÉTÁNÍ ŽENY v nás.

Pro koho je akce určena?

Pobyt je vhodný pro všechny ženy, které se chtějí napojit na sebe, hýčkat svoje tělo i mysl a roztančit v sobě ženskost. Bez ohledu na věk, taneční či pohybové zkušenosti. Můžete vyrazit sama, s přítelkyní, maminkou či dcerou.

Na co se můžete těšit?

~ ženský tanec (lady dance) - vedený i spontánní
~ tanečně-pohybová průprava
~ fyzio a funkční cvičení s Katkou
~ taneční meditace
~ večerní relaxace
~ voňavé a bylinkové hýčkací rituály (aromaterapie, ženská bylinná napářka, lázeň nohou, vykuřovadla, ceremoniální kakao)
~ sdílení a společný čas se stejně naladěnými ženami
~ ubytování v zámeckém penzionu HolidayPark Mlázovy (3 noci)
~ prostorný taneční sál s dřevěným parketem
~ relax v kouzelné zámecké zahradě s přírodním koupacím jezírkem
~ nádherná příroda šumavského předhůří
~ možnost individuální fyzio konzultace s Katkou

Wellness a fyzio konzultace se hradí zvlášť.

Harmonogram a organizace akce

Harmonogram Čas
Příjezd - zahájení programu čtvrtek 16.5. v cca 17h (příjezd možný od 15 do 18h - recepce k dispozici)
Společné zahájení - uvítací rituál v 17:00, 18:30 večeře
Odjezd - zakončení programu neděle 19.5. odjezd po obědě cca ve 13h
Podrobnější program a konkrétní rozpis lekcí dotváříme zhruba měsíc před akcí, abychom se lépe naladili na dané období a také skupinku účastníků (program obdrží účastníci předem emailem). Rámcově se program skládá z dopoledního a odpoledního, resp. večerního bloku. Odpoledne bývá prostor pro vlastní program.

Pokud má někdo nedostatek dovolené, je možné pobyt zkrátit a dorazit až v pátek. V takovém případě prosíme o uvedení informace již při registraci. Cena pobytu bude nižší, konkrétní výši programu, ubytování i stravy vám zašleme emailem.

Registrace a storno podmínky

Své místo si zarezervujete vyplněním přihlášky níže. Rezervaci je potřeba závazně potvrdit úhradou zálohy / příp. celé částky do uvedeného data. Termín splatnosti a číslo účtu vám přijde emailem při potvrzení rezervace. V případě, že se nebudete moci pobytu zúčastnit, dejte nám prosím neprodleně vědět.

Celková cena zahrnuje program, ubytování a stravu (plnou penzi).

Taneční pobyt pro ženy - Mlázovy 16. - 19.5.2024 Cena
  Cena programu EARLY BIRD do 29.2.2024:   2600,- Kč
  Cena programu od 1.3.2024:   2800,- Kč
  Sleva z ceny programu
pro členy klubu DanceFlow a účastnice min. 2 pobytů (slevy nelze sčítat):
  -200,- Kč
  Ubytování vč. místních poplatků (3 noci)   1920,- Kč
  Vegetariánská plná penze   cca 1500 Kč

Místo konání

Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy se nachází v romantické krajině šumavského podhůří. Tančit a cvičit budeme na prostorném tanečním sále v 1. patře, v případě hezkého počasí také venku v zámecké zahradě. Celý areál zámku nabízí bohaté vyžití - je zde nádherná zámecká zahrada vybízející k procházce či meditaci, koupací jezírko, kuželník, velké šachy, pingpong, posezení na zahradě i kryté terase. Hezké jsou procházky po okolí nebo do nedaleké Sušice (10 min autem). Bližší informace k místu najdete přímo na webu penzionu (www.holidaypark.cz).

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 10

Ubytování

Ubytovány budeme na 2-4 lůžkových pokojích. V případě zájmu je možné domluvit jednolůžkový pokoj za příplatek. Každý pokoj i apartmán má k dispozici vlastní koupelnu, kuchyňský kout s vybavením i ledničku. Podrobnější přehled a popis jednotlivých pokojů najdete na webu penzionu.

Stravování

Stejně jako vloni i letos plánujeme vegetariánskou plnou penzi - její cenu budeme kalkulovat podle počtu účastnic, ale předpokládáme ji ve výši kolem 1500 Kč/os. Začínáme čtvrteční večeří, končíme nedělním obědem.

Možná vás ještě zajímá…

Co když nebudu moci nakonec přijet?

Pokud nebudete moci přijet a budete to vědět 30 dnů předem, vrátíme vám zálohu v plné výši. Pokud byste musela zrušit svůj pobyt později, je možné za sebe najít náhradu (ráda vám s tím pomůžu). Pokud se náhradnice nenajde, záloha pokrývá náklady na neobsazené místo.

Co není zahrnuto v ceně?

Cena nezahrnuje dopravu na místo. Lze domluvit spolujízdu ve společném chatu, který pro účastnice vytváříme. Dále cena nezahrnuje procedury bylinkového wellness a fyzio konzultace (domlouvá se na místě a hradí v hotovosti zvlášť).

Vaše taneční prožitky


Tenhle pobyt mi pomohl vrátit se sama k sobě, v dnešní uspěchané době se zklidnit, vnímat krásu přírody kolem sebe, pečovat o sebe a zažít úžasnou ženskou skupinu.

Vlaďka (květen 2023)

Chtěla bych poděkovat, že jsem měla možnost se této akce zúčastnit. Moc jsem si ji užila, bavilo mi to. Cítila jsem se krásně. A Péťa měla vše krásně připravené, s milou energií, která byla všude cítit. A to není samozřejmost. Ptala se nás, jak se nám co líbilo, jak jsme se u toho cítily... Bylo znát, že to, co dělá, jimoc baví a dělá to s láskou. Ještě jednou děkuji a budu se těšit příště.

Blanka (květen 2023)

Děkuji za společné plynutí na vlně harmonie, lásky k tanci a pohybu. Nádherné místo a veškerý doprovodný program nás ještě více podpořil a naladil na naši ženskost, radost a sebe samu. Pomohl vytvořit krásnou společnou energii.

Marcela (květen 2022)

Taneční víkend pro ženy je událost, kterou by si alespoň jednou za život měla dopřát každá žena. Kombinace tance, cvičení, relaxu a vůní vás nabije pozitivní energií na hodně dlouho. Děkuji.

Eva (květen 2022)

Taneční víkend pro ženy jsem si užila a mohu opravdu doporučit. Je to víkend plný tance, cvičení, ale i odpočinku a relaxace. Každá z nás si našla to své, ve svém tempu i náročnosti. Díky Pétě s Kaťou se nám podařilo na chvíli vypnout a oprostit se od každodenních starostí a náročného režimu. Těším se na příště!

Jana (květen 2020)

Taneční víkend doporučuji všem ženám, které rády objedvují své pohybové dovednosti nejen v tanci, ale i při cvičení. Pobyt se skvělými lektorkami a v úžasné atmosféře vás nabije příjemnou energií. Moc děkuji Pétě, Katce a všem ženám za báječný víkend.

Antonie (květen 2020)

Víkend plný tance, snahy a smíchu! Naprostý relax v příjemném prostředí ve skvělé společnosti.

Gábi (květen 2019)
Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 8