Zveme vás na oblíbenou tančírnu Smím prosit…?, kterou pro vás pořádáme pravidelně každý měsíc na parketě plzeňské Vodárny.

Prodej vstupenek

Umožňujeme zakoupení vstupenky a rezervaci místa předem v předprodeji za zvýhodněnou cenu. Vstupenky jsou k dostání i na místě.

Na co se můžete těšit?

- 3,5 hodiny té nejlepší taneční hudby
- krásný a prostorný společenský sál s luxusním tanečním parketem
- workshop - Tango
- samoobslužný bar s alko i nealko nápoji - vánoční překvapení s živým vstupem :-)

Co to ta tančírna je, jak probíhá a pro koho je určena?

Tančírna je volný taneční večer, kdy si každý tancuje dle svého tempa, chuti a tance, které chce.

Na začátku vedeme krátký workshop vybraného tance, po kterém následuje tančírna. Ta má svůj specifický program, kdy se střídají bloky standardních, latinsko-amerických a ostatních tanců vždy po 2-3 skladbách. Tím je naše tančírna výjimečná - můžete si zatančit více jak 15 druhů tanců!

Tančíme tyto tance a styly:
- standardní tance: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep
- latinsko-americké tance: samba, chacha, rumba, jive
- ostatní: salsa, bachata, merengue, kizomba, zouk, tango argentino, swing, blues, polka

Tančírna je určena pro širokou veřejnost, tedy nejen pro účastníky našich kurzů. Tančírna je otevřena všem, kteří milují tanec a chtějí si zatančit - nezáleží tedy, zda s tancem teprve začínáte, nebo jste ostřílený tanečník. Tanečníci se obvykle střídají, ale není to pravidlem. Záleží na každém, s kým chce tančit. Proto není podmínkou dorazit v páru.

Tančírna je místem setkání přátel a lidí na stejné (taneční) vlně. Nejde o trénink, soutěž nebo vystoupení, ale o zábavu a společnou radost především.

Co na sebe?

V každém případě zvolte takové oblečení, v němž se vám bude pohodlně tančit a nebude vás omezovat v pohybu - ideálně zvolte neformální "smart casual" - pro pány kalhoty s košilí, pro dámy šaty, krátká sukně, kalhoty či leginy s topem.

Vstup na taneční sál je možný pouze v čisté obuvi. Doporučujeme taneční obuv, která má koženou podrážku a je v ní tancování mnohem pohodlnější. Pokud nemáte taneční obuv, je vhodné vybrat takovou, která vám umožní skluz a točky po parketě - pozor, aby vaše obuv nezanechávala černé šmouhy na parketě! Doporučujeme navíc s sebou náhradní oblečení, ručník a parfém :-)

Prosíme, abyste se přezouvali již v předsálí a na sál chodili již v taneční obuvi.

Termíny tančíren 2023

*Změna termínů a míst konání tančírny vyhrazena.
Měsíc Termíny Místo konání
březen pátek 17.3. Vodárna Plzeň
duben pátek 14.4. Vodárna Plzeň
květen pátek 12.5. Vodárna Plzeň
červen sobota 17.6. - Oslava 8. narozenin DanceFlow Vodárna Plzeň
Program tančírny na Vodárně: 19:45 otevření sálu, 20:00-23:30 tančírna, 20:15-20:30 workshop

Moji milí, Vaše tančírny v Papírně či pod širým nebem v Městské plovárně nemají chybu! Každý měsíc nedočkavě vyhlížím datum, kdy se naplno odevzdám mužnému objetí a nechám se unášet božskými rytmy do světa naprosté svobody a štěstí. Díky Vám jsem poznala nové přátele, lidičky stejně naladěné jako jsem já, se kterými je mi moc fajn. Patří Vám Velké Díky! Mám Vás ráda a přeji Vám do budoucna mnoho tance chtivých bytostí!

Veronika