Pojďme si v této době udělat hezký taneční večer každý doma! Odsuňte stůl, židle, udělejte si místo... Tančit se dá i na malém prostoru. Připravili jsme pro vás speciální playlist Smím prosit...? s výběrem standardních, latinsko-amerických i karibských tanců přesně v takovém složení, na jaké jste z tančírny zvyklí. A abyste nepřišli o workshop, kterým tančírnu vždy zahajujeme, ve 20:00 se těšte na live stream. Připojte se na našem Facebook profilu.

Pro koho je tančírna určena?

Tančírna je určena pro širokou veřejnost, tedy nejen účastníky našich kurzů. Tančírna je otevřena všem, kteří milují tanec a chtějí si zatančit - nezáleží tedy, zda s tancem teprve začínáte, nebo jste ostřílený tanečník.

Jak tančírna probíhá?

Na začátku vedeme krátký workshop vybraného tance, po kterém následuje volná tančírna. Ta má svůj specifický program, kdy se střídají bloky standardních, latinsko-amerických a ostatních tanců vždy po 2-3 skladbách.

Tančíme tyto tance a styly:
- standardní tance: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep
- latinsko-americké tance: samba, chacha, rumba, jive
- ostatní: salsa, bachata, merengue, kizomba, zouk, tango argentino, swing, blues, polka

Termíny tančíren 2020

Měsíc Termíny Místo konání
duben pátek 10.4. online (Facebook Livestream)
duben úterý 21.4. Papírna Plzeň
květen středa 13.5. Papírna Plzeň
Začátek tančírny vždy ve 20:00, rezervace není nutná - stačí jen dorazit.
Program: 20:00-20:30 workshop, 20:30-00:00 volná tančírna

Co na sebe?

Vezměte si neformální oblečení - takové, ve kterém se vám bude dobře tančit a budete se cítit příjemně. Doporučujeme navíc s sebou náhradní oblečení a ručník :-) Každá tančírna je laděna do jiného tématu, k němuž se váže dress code - není povinný, ale budeme rádi, když atmosféru tančírny podpoříte stylovým oblečkem.

Moji milí, Vaše tančírny v Papírně či pod širým nebem v Městské plovárně nemají chybu! Každý měsíc nedočkavě vyhlížím datum, kdy se naplno odevzdám mužnému objetí a nechám se unášet božskými rytmy do světa naprosté svobody a štěstí. Díky Vám jsem poznala nové přátele, lidičky stejně naladěné jako jsem já, se kterými je mi moc fajn. Patří Vám Velké Díky! Mám Vás ráda a přeji Vám do budoucna mnoho tance chtivých bytostí!

Veronika