Smím prosit...? pravidelná tančírna

24. května 2024 - Vodárna Plzeň

O akci

  • Pátek 24.5.2024 // 20:00 - cca 23:30 hod.
  • Vodárna Plzeň
  • Téma: Hippies
  • Vstup 100,- (na místě 150,-)

  • PŘEDPRODEJ VSTUPENEK SKONČIL
    Ještě si je můžete zakoupit na místě.
Event Single

Přijďte si zatančit a užít si oblíbenou tančírnu Smím prosit...? na krásném a prostorném parketě Vodárny Plzeň.

Pro koho je akce určena?

Tančírna je určena pro širokou veřejnost - pro tanečníky všech úrovní pokročilosti i ostatní, kteří si chtějí užít pohodový večer v oblíbených tanečních rytmech.

Co to ta tančírna je, jak probíhá a pro koho je určena?

Tančírna je volný taneční večer, kdy si každý tancuje dle svého tempa, chuti a tance, které chce.

Na začátku vedeme krátký workshop vybraného tance, po kterém následuje tančírna. Ta má svůj specifický program, kdy se střídají bloky standardních, latinsko-amerických a ostatních tanců vždy po 2-3 skladbách. Tím je naše tančírna výjimečná - můžete si zatančit více jak 15 druhů tanců!

Tančíme tyto tance a styly:
- standardní tance: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep
- latinsko-americké tance: samba, chacha, rumba, paso doble, jive
- ostatní: salsa, bachata, merengue, kizomba, zouk, tango argentino, blues, polka

Tančírna je určena pro širokou veřejnost, tedy nejen pro účastníky našich kurzů. Tančírna je otevřena všem, kteří milují tanec a chtějí si zatančit - nezáleží tedy, zda s tancem teprve začínáte, nebo jste ostřílený tanečník. Tanečníci se obvykle střídají, ale není to pravidlem. Záleží na každém, s kým chce tančit. Proto není podmínkou dorazit v páru.

Tančírna je místem setkání přátel a lidí na stejné (taneční) vlně. Nejde o trénink, soutěž nebo vystoupení, ale o zábavu a společnou radost především.

Co na sebe?

Vstup na taneční sál je možný pouze v čisté obuvi. Doporučujeme taneční obuv, která má koženou podrážku a je v ní tancování mnohem pohodlnější. Pokud nemáte taneční obuv, je vhodné vybrat takovou, která vám umožní skluz a točky po parketě - pozor, aby vaše obuv nezanechávala černé šmouhy na parketě! Doporučujeme navíc s sebou náhradní oblečení, ručník a parfém :-)

Prosíme, abyste se přezouvali již v předsálí a na sál chodili již v taneční obuvi.

Místo konání

Vodárna Plzeň
Malostranská 2, 326 00 Plzeň 2-Slovany
můžete zaparkovat na přilehlém parkovišti

Vizuální manuál příjezdové cesty ;)


Termíny a témata tančíren 2024

*Změna termínů a míst konání tančírny vyhrazena.
Měsíc Termíny Místo konání Téma
leden pátek 19.1. Vodárna Plzeň filmové písně
únor pátek 16.2. Vodárna Plzeň Cesta kolem světa
březen pátek 15.3. Vodárna Plzeň bez tématu
duben pátek 19.4. Vodárna Plzeň ?
květen pátek 24.5. Vodárna Plzeň Hippies
červen neděle 16.6. Vodárna Plzeň 9. narozeniny DanceFlow
Program tančírny na Vodárně: 19:45 otevření sálu, 20:00-23:30 tančírna, 20:10-20:30 workshop

Vaše taneční prožitky


Tančírnu Smím prosit navštěvujeme od jejího začátku a máme jí velmi rádi. Jiřík s Péťou mají úžasný výběr hudby a zvláště máme rádi workshopy, protože roztančí celý sál a pak už se bavíme až do konce se skvělou partu lidí v přátelské atmosféře, kterou si moc užíváme.

Eva a Lubor Šabackých

Rádi se účastníme akcí pořádaných DanceFlow. Nejsme pravidelnými účastníky tanečních, ale občas zajdeme na workshop či tančírnu. Za dobu, co se potkáváme, se stali jak Péťa s Jirkou, tak i mnozí kurzisté našimi přáteli. Na Tančírně je vždy příjemná atmosféra. Zatančíme si na ní vše od klasiky, přes latinu a nechybí ani salsa, bachata, zouk či merenque. Během večera je čas nejen na tanec, ale i na popovídání si s přáteli a možnost poznání nových lidiček. Během úvodního workshopu si zopakujeme jeden tanec, případně se naučíme základy nějakého nového. A hlavně se během večera odreagujeme od všedních problémů a strávíme chvíle s partnerem.

Jana a Petr Volmutovi

Tančírna byla jako vždy skvělá, je vidět, že přípravě věnujete hodně času. Krásná muzika, workshop, atmosféra, prostředí, fajn kamarádi… Bohouš a já Eva k Vám chodíme s radostí. Když byl DF 1 rok, tak jsme poprvé navštívili Vaši tančírnu v Doudlevcích. Úplně mi běhá mráz po zádech, když si vzpomenu na ten pocit okouzlení, že někdo pořádá takové pestré tančírny s různými styly hudby. Od té doby jsme navštívili několik Vašich kurzů, spoustu tančíren, taneční dovolenou a je nám s Vámi stále hezky. Petruška a Jiřík to dělají srdcem. MOC DĚKUJEME. Těšíme se na další listopadovou tančírnu a na začátku jako vždy zajímavý workshop. Jupííí, jsme rádi, že to pro nás všechny děláte.

Eva a Bohouš

Zatímco na obrazovkách v pořadu Star Dance tančí známé televizní hvězdy , našimi hvězdami zůstávají Jiřík a Petruška Chadimovi, díky nimž jsme objevili to hlavní: radost z tance. Obdivujeme jejich neuvěřitelný optimismus, pozitivní naladění a trpělivost, s níž předávají ostatním svoji energii. Díky za to, že jsme na tančírně nejdříve mohli odplout do Karibiku a přenést se do rytmu salsy a pak si mohli vyzkoušet partnerskou souhru při všech možných standardních, latinsko-amerických i karibských tancích po několik hodin, dokud nám naše tělo dovolilo. Těšíme se na další Smím prosit...?

Věra a Jan

Tančírny DanceFlow jsou výborným místem, kde si zatančit(vždyť plesová sezóna je velice krátká). Celý večer se nese v duchu skvělé zábavy, muziky, tance. Vybere si opravdu každý. A že nám zrovna tento tanec nejde, neumíme? Vůbec nevadí, o tom tančírna není. A když nevíme a chceme vědět hned, Jiřík s Péťou poradí. Jsou skvělí a doufáme, že se budeme všichni potkávat na tančírnách ještě dloooouhou dobu!

Míša a Jarda Beranovi

Na taneční kurzy jsem se přihlásil s nulovou zkušeností a obavami. Během prvních dvou lekcí jsem byl nadšený a postupně jich absolvoval několik. Kromě tanečních kurzů rád chodím i na pravidelné taneční večery, kde je příjemná a uvolněná atmosféra. DanceFlow mě posouvá vpřed nenásilnou formou, takže je to pro mě i výborný duševní odpočinek. Díky moc.

Pavel Hoffmann