Baví vás tanec a chtěli byste něco víc?
Vstupte do tanečního klubu DanceFlow, díky kterému se posunete zase o něco dál...

Taneční practisy

Během volných practisů, které se konají pravidelně každý týden, máte prostor pro individuální trénování dle vlastních potřeb.

Vedené semináře

Během vedených practisů - seminářů opakujeme tance a figury, probírané na lekcích. Jsme vám k dispozici a rádi se vám budeme věnovat individuálně.

Tematické workshopy

Členství v klubu vám zajistí zvýhodněný vstup na tematické workshopy a akce (např. ples).

Jak klub funguje?

Taneční klub DanceFlow je místo, kde můžete svou vášeň pro tanec a taneční úroveň posunout dál. Chceme podpořit každého, kdo propadl kouzlu tance jako my a chce se tanci věnovat nad rámec běžných lekcí a tančíren.

Dáváme prostor všem, kteří si chtějí prožitek z tance prohloubit a zároveň zapracovat na svých tanečních dovednostech.

Vytváříme prostředí, ve kterém se cítí dobře jak začátečníci, tak pokročilí. Členem klubu se může stát kdokoli, kdo se aktivně účastní našich tanečních kurzů a chce se v tanci vzdělávat dál. Nezáleží, zda se jedná o celý taneční pár, nebo pouze o jednotlivce. Je na každém, jakým tempem se chce v tanci posouvat.

Dáváme prostor pro individuální trénování dle vlastních potřeb v rámci volných practisů. Během vedených practisů - seminářů opakujeme tance a figury, probírané na lekcích. Jsme vám k dispozici a rádi se vám budeme věnovat individuálně.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první verzi klubu, počet členů je kvůli kapacitě sálu omezen. Níže se dozvíte, jak do klubu vstoupit a stát se jeho regulérním členem.

Chci se stát členem
Image

Co vám členství v klubu přinese?

- volný practise (trénink) každý týden
- vedený practise - seminář 1x měsíčně
- zvýhodněný vstup na tematické workshopy
- zvýhodněný vstup na akce (např. DanceFlow ples)
- přístup do uzavřené online skupiny


DanceFlow klub 2022

  • tančíme každou neděli 16:45 - 17:45
  • cena členství na 1. pololetí 2022
    je 1100,-Kč /os. + DPH od 1.1.2022
  • 1. pololetí = leden až červen - tj. cca 22 tréninků
  • 1 trénink vychází cca na 50,-Kč
Aktuálně máme v klubu plně obsazeno :-)
Pokud máte zájem stát se členem klubu, můžete nám zaslat e-mail, pokud se místo uvolní, nebo se zmírní vládní restrikce, ozveme se vám.


Chci se stát členem

Základní pravidla klubu

1. Členem klubu může být pouze osoba, která se zúčastnila, nebo aktivně účastní našich kurzů. Odesláním žádosti o členství (přihlášky) se nestáváte automaticky členem klubu - žádost každého zájemce bude posouzena individuálně a přijata/zamítnuta vzhledem k jeho motivaci uvedené v přihlášce.

2. Do klubu se můžou hlásit páry i jednotlivci, přihlášku musí vyplnit každý sám za sebe. Doporučujeme se mezi sebou domluvit předem - taneční partnery nezajišťujeme. Když budete chtít trénovat sólově, je to na vás.

3. Členem klubu se stáváte po vyplnění a schválení online přihlášky. Přihlášku je nutné zaslat a mít schválenou před uskutečněním lekcí či akcí klubu.

4. Tréninky a akce spadající pod klubové členství DanceFlow budou vždy zveřejněny na webu nebo na skupině klubu.

5. Přístup na klubové tréninky jsou omezeny pouze pro členy klubu a nečlenům není umožněn ani pro případné jednorázové doplnění párů.

6. Klubovné je vzhledem k jeho velké přidané hodnotě spíše bráno jako symbolický poplatek a je na každém členu, jak s ním naloží. Klubovné nelze zpětně proplácet, ani členství postupovat, zapůjčovat, nebo prodávat dalším osobám. Vždy se hradi celá částka na celé období a nesnižuje se poměrnou částí do konce placeného období.

7. Nedodržením těchto pravidel a pravidel slušného chování bude znamenat okamžité vyloučení z klubu i akce bez možnosti náhrady.