Baví vás tanec a chtěli byste něco víc?
Vstupte do tanečního klubu DanceFlow, díky kterému se posunete zase o něco dál...

Taneční practisy

Během volných practisů, které se konají pravidelně každý týden, máte prostor pro individuální trénování dle vlastních potřeb.

Vedené semináře

Během vedených practisů - seminářů opakujeme tance a figury, probírané na lekcích. Jsme vám k dispozici a rádi se vám budeme věnovat individuálně.

Tematické workshopy

Členství v klubu vám zajistí zvýhodněný vstup na tematické workshopy a akce (např. ples).

Jak klub funguje?

Taneční klub DanceFlow je místo, kde můžete svou vášeň pro tanec a taneční úroveň posunout dál. Chceme podpořit každého, kdo propadl kouzlu tance jako my a chce se tanci věnovat nad rámec běžných lekcí a tančíren.

Dáváme prostor všem, kteří si chtějí prožitek z tance prohloubit a zároveň zapracovat na svých tanečních dovednostech.

Vytváříme prostředí, ve kterém se cítí dobře jak začátečníci, tak pokročilí. Členem klubu se může stát kdokoli, kdo se aktivně účastní našich tanečních kurzů a chce se v tanci vzdělávat dál. Nezáleží, zda se jedná o celý taneční pár, nebo pouze o jednotlivce. Je na každém, jakým tempem se chce v tanci posouvat.

Dáváme prostor pro individuální trénování dle vlastních potřeb v rámci volných practisů. Během vedených practisů - seminářů opakujeme tance a figury, probírané na lekcích. Jsme vám k dispozici a rádi se vám budeme věnovat individuálně.

Chci se stát členem
Image

Co vám členství v klubu přinese?

- volný practise (trénink) každý týden
- vedený practise - seminář 1x měsíčně
- zvýhodněný vstup na tematické workshopy
- vstup zdarma na tančírny Smím Prosit...?
- přístup do uzavřené online skupiny


DanceFlow klub 2023

  • tančíme každou neděli 16:40 - 17:55
  • cena členství na 1. pololetí 2023
    je 1600,-Kč /os.
    začínáme 15. ledna 2023
  • 1. pololetí = leden až květen - tj. cca 21 tréninků
  • 1 trénink vychází cca na 76,-Kč
Aktuálně máme v klubu volno, můžete zaslat svou přihlášku :-)


Chci se stát členem

Základní pravidla klubu

1. Členem klubu může být pouze osoba, která se zúčastnila, nebo aktivně účastní našich kurzů. Odesláním žádosti o členství (přihlášky) se nestáváte automaticky členem klubu - žádost každého zájemce bude posouzena individuálně a přijata/zamítnuta vzhledem k jeho motivaci uvedené v přihlášce.

2. Do klubu se můžou hlásit páry i jednotlivci, přihlášku musí vyplnit každý sám za sebe. Doporučujeme se mezi sebou domluvit předem - taneční partnery nezajišťujeme. Když budete chtít trénovat sólově, je to na vás.

3. Členem klubu se stáváte po vyplnění a schválení online přihlášky. Přihlášku je nutné zaslat a mít schválenou před uskutečněním lekcí či akcí klubu.

4. Tréninky a akce spadající pod klubové členství DanceFlow budou vždy zveřejněny na webu nebo na skupině klubu.

5. Přístup na klubové tréninky jsou omezeny pouze pro členy klubu a nečlenům není umožněn ani pro případné jednorázové doplnění párů.

6. Klubovné je vzhledem k jeho velké přidané hodnotě spíše bráno jako symbolický poplatek a je na každém členu, jak s ním naloží. Klubovné nelze zpětně proplácet, ani členství postupovat, zapůjčovat, nebo prodávat dalším osobám. Vždy se hradi celá částka na celé období a nesnižuje se poměrnou částí do konce placeného období.

7. Nedodržením těchto pravidel a pravidel slušného chování bude znamenat okamžité vyloučení z klubu i akce bez možnosti náhrady.