Taneční kurz pro mírně pokročilé

Chcete se zdokonalit ve standardních a latinsko-amerických tancích zábavným a zároveň účinným způsobem? Přihlašte se do tanečního kurzu pro mírně pokročilé. Navážeme na basic a rozšíříme o další triky a prvky, které vás budou bavit.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro tanečníky, kteří absolvovali kurz pro začátečníky, nebo mírně pokorčilé a ovládají základní figury do standardních a latinsko-amerických tanců, dokáží se zorientovat v hudbě a tance rozeznat. Kurz je určen výhradně pro páry, přihlášky od jednotlivců nepřijímáme.
Pokud máte o kurz zájem, zkuste se poptat u kolegů, nebo svých nejbližších, zda by chtěli navštěvovat kurzy s vámi. Pokud máte na kurzu své známé, přispívá to ještě k větší zábavě na parketu :)

Co se naučíte?

V klasickém kurzu se věnujeme standardním a latinsko-americkým tancům - navážeme na basic a naučíte se další figury do tanců: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, chacha, rumba, jive a přidáme nově sambu a salsu. Vše opět formou social dance se zaměřením na správné vedení a následování v páru, rytmizaci a partnerskou souhru. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Harmonogram a organizace kurzu

Klasický kurz se skládá z 10 lekcí (1,5 hod.) Pokud by se přihlásilo méně než 5 párů, kurz bude zrušen.

Lektoři: Jiří Chadim a Lenka Vítová

Kurz Termín Počet lekcí
Kurz úterý úterý 17.1. - 21.3.2023, 18:00 - 19:30 10 lekcí (1,5 hod.)
Na tento kurz přijímáme přihlášky pouze od celých párů.

Co na sebe?

Zvolte takové oblečení, v němž se vám bude pohodlně tančit a nebude vás omezovat v pohybu - ideálně zvolte neformální "smart casual" - pro pány kalhoty s košilí, pro dámy šaty, krátká sukně, kalhoty či leginy s topem.

Vstup na taneční sál je možný pouze v čisté obuvi. Doporučujeme taneční obuv, která má koženou podrážku a je v ní tancování mnohem pohodlnější. Pokud nemáte taneční obuv, je vhodné vybrat takovou, která vám umožní skluz a točky po parketě - pozor, aby vaše obuv nezanechávala černé šmouhy na parketě! Doporučujeme navíc s sebou náhradní oblečení, ručník a parfém :-)

Prosíme, abyste se přezouvali již v předsálí a na sál chodili již v taneční obuvi. Oblečení a boty si můžete odložit v šatně.

Podmínky účasti na kurzu

Na základě našich zkušeností jsme byli nuceni zveřejněnit pravidla a podmínky účasti na našich kurzech. Je to zejména z toho důvodu, abyste si mohli naše kurzy a tanec opravdu užít. Naleznete je v patičce stránky, obdržíte na ně odkaz i při registraci kurzu.

Chceme, abyste si užili radost z tance, proto k výuce přistupujeme s láskou a důrazem na praktické využití na různých tanečních akcích. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Taneční kurz pro mírně pokročilé: Do 30. prosince 2022 Do 15. ledna 2023
  Cena pro přihlášky vč. platby   2300,- Kč/os   2700,- Kč/os
  Sleva pro absolventa*   - 200 Kč   - 200 Kč
* Nárok na slevu má nyní každý, kdo se zúčastnil alespoň 4 kurzů během uplynulých 3 let.

Registrovat se
Registrace spuštěny

S partnerem jsme se přihlásili na kurz pro začátečníky. Každá taneční hodina byla pod vedením Péti a Jirky skvělá, vedená s humorem a láskou k tanci. Děkujeme.

Jana a Petr Kunešovi

Milí lektoři, kteří se naplno věnují účastníkům. Je vidět, že tanec mají rádi a lásku k němu chtějí přenést i na druhé. Kurzy vřele doporučuji, nebudete zklamaní.

Eva Haunerová

Příjemná atmosféra, radost z tance je důležitější než perfektní provedení tanečních figur.

Karel Březina

Výborní lektoři, perfektně uspořádané hodiny za rozumnou cenu. Co více si přát?

Václav Fiala

Báječná atmosféra, skvělí tanečníci, prostě nej!!!

Dita Macháčková

Peťo a Jirko jste báječní a milí lidé, úžasní tanečníci, skvělí lektoři. Děkuji za taneční hodiny. Je radost s Vámi být a tančit. S pozdravem Marci a Stáňa

Marcela a Stanislav Bělíkovi

Kurs s Petrou a Jirkou byl skvělý, moc jsme si to užili. Velmi příjemná neformální a vstřícná atmosféra. Platí, jako vždy, že je potřeba mezi lekcemi soukromě trénovat a trénovat (a v tom jsem měl určitě velkou rezervu). Teprve pak lze z kurzu vytěžit maximum. Petro, Jirko, díky za radost a úžasnou inspiraci pro další úsilí o zlepšení.

Jiří Kinkor

Vzpomínáme se Šárkou na naše kurzy social dance, které máme spojeny s pohodou s Vámi, časem na vešjce v Plzni. Bylo to skvělý, děkujeme.

Martin Rejsek

Na taneční kurzy jsem se přihlásil s nulovou zkušeností a obavami. Během prvních dvou lekcí jsem byl nadšený a postupně jich absolvoval několik. Kromě tanečních kurzů rád chodím i na pravidelné taneční večery, kde je příjemná a uvolněná atmosféra. DanceFlow mě posouvá vpřed nenásilnou formou, takže je to pro mě i výborný duševní odpočinek. Díky moc.

Pavel Hoffmann

Péťa i Jiřík Chadimovi jsou šikovní a velice milí lektoři. Jsem moc rád, že jsem se o kurzech dozvěděl. Hodně radosti mi přináší také pravidelně pořádané tančírny v Papírně.

Jan Fraus

Kurz byl skvěle stráveným časem, během kterého jsem načerpal nejen taneční dovednosti, ale i etiketu a takt při fungování v páru. Setkávat se pravidelně s přáteli při tanci bylo bezvadný. Těším se na příště ;)

Daniel Vopelka