Chcete se naučit latinsko-americké a karibské tance a získat na tanečním parketě větší sebedůvěru? Přihlašte se do speciálního kurzu pro ženy, který vás bude bavit a díky kterému si tanec opravdu užijete.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak pro mírně pokročilé tanečnice a ty, které si chtějí oživit základy do latinsko-amerických a karibských tanců. Úroveň a tempo výuky přizpůsobuji skupině tanečnice, která se na kurzu sejde.

Co se naučíte?

V kurzu se věnujeme latinsko-americkým a karibským tancům. Naučíte se tak základní kroky a figury do tanců jako chacha, rumba, jive, salsa nebo bachata, které procvičíme na jednoduchých choreografiích. Zaměříme se na základní taneční principy, správné držení těla, chůzi i točky, abyste se při tanci cítily sebevědomě a užily si radost ze svého pohybu. Postupně navážeme na basic a rozšíříme o další figury a styling.

Harmonogram a organizace kurzu

Tento jarní kurz se skládá ze 7 lekcí (1 hod.).

Termín Čas Počet lekcí
středy 12.4. - 31.5.2023 17:00 - 18:00 7 lekcí (60 min.)
Lekce ve středu 17.5. se nekoná Probíhá víkendový pobyt Rozkvétání ženy - více ZDE>>>.
Do již rozběhnutých kurzů další přihlášky nepřijímáme.

Co na sebe?

Doporučujeme neformální a pohodlné taneční oblečení, např. krátká sukně nebo leginy s topem a taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě. Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.

Taneční kurz Lady Dance pro začátečnice:
  Cena pro přihlášky vč. platby   1800,- Kč/os
  Sleva pro absolventku*   - 200 Kč
* Nárok na slevu má nyní každý, kdo se zúčastnil alespoň 4 kurzů během uplynulých 3 let.

Chci se přihlásit
Registrace spuštěny

I enjoyed every lesson of this wonderful dancer Petra! She is amazing in teaching and in sharing very positive atmosphere !!!!! She teaches me to be in love with myself.

Margarita Yablinskaya

Usměvavá lektorka Péťa, která nad Vámi nikdy nezlomí hůl. Trpělivé vysvětlování a trochu jemné motivace Vás žene k neustálému sebezdokonalování. Postupným absolvováním kurzů Lady Dance jsem získala jistotu a radost z tancování. Už se moc těším na další taneční lekce, inspirativní kroky a přátelskou atmosféru…

Petra Nováková

Lady styling i tančírny pořádané DanceFlow jsou úžasné. Skvělí lidé,milý a vstřícný přístup,všechno podrobně vysvětlí a poradí. :-)

Klára Vrbová

Já absolvovala u Petry dva kurzy + workshop a mohu všem váhajícím jen doporučit - Péťa je úžasně milá, trpělivá, pohodová...Navíc, jako bonus, vždy se sejde bezvadná parta stejně naladěných lidí. Moc jsem si to užila (a hodlám si užívat dále), díky…

Lucie Kouklová

Moc děkuji za to, že jsem mohla být součástí Lady dance I. Díky Péťě, která je nejenom šikovná lektorka, ale i člověk, který okolo sebe šiří pozitivní energii, to bylo úžasné odreagování a zkušenost. Také díky skvělé partě, která se sešla, to bylo super.

Gabriela Waisová

Vřele doporučuji - bezvadně strávený a velmi uvolňující, taneční čas na kurzu Lady dance 1. Velmi milé ženy, spousty legrace...bezvadná "trenérka":-) Kdo chce někde začít, určitě správná volba.Ještě jednou díky :-)

Petra Mrzenová

V DanceFlow vám ukážou, že není třeba se bát a že tančit můžou opravdu všichni. Stačí jen najít odvahu, přijít a svěřit se do jejich tanceplné péče. Děkuji za vše.

Radka Halířová

Kurzy Lady Dance mám ráda pro skvělou atmosféru, každá hodina je super zážitek pro tělo i pro duši:-) Lektorka Peťa je sluníčko sršící energií a úžasná tanečnice.

Adéla Zahradníková

Celym kurzem Lady Dance nas vzdy provazela velmi pozitivni a pratelska atmosfera. Peta je nejen vynikajici tanecnice, ale i skvela lektorka.

Sandra Marešová

Lady dance i social dance jsou naprosto úžasný :-) Péťa a Jirka jsou strašně příjemní lidé, z kterých vychází klid a při lékcich jsou opravdu skvělý a zábavný :-) kurzy jsou pro mě nové a nepoznané, vždy odcházím s takovým klidem a krásným pocitem..:-) všechny starosti jdou v těch chvílích pryč :-) čas strávený na těchto lekcích jsou pro mě něco, co jsem dlouho hledala, a jelikož se řadím mezi úplné začátečníky, tak si moc vážím přístupu a času tráveného na lekcich :-) děkuji moc a můžu jen doporučit ;-) těším se na další setkání.

Libuše Wolframová