Smím prosit...? pravidelná tančírna

15. srpna 2024 - plovárna Hradiště Plzeň

O akci

  • čtvrtek 15.8.2024 // cca 18:30 - 22 hod.
  • Vodárna Plzeň
  • dobrovolné vstupné
Event Single

Přijďte si zatančit a užít si oblíbenou tančírnu Smím prosit...? tentokrát pod širým nebem - opět na Plovárně v Hradišti. Tančírna je určena pro širokou veřejnost - pro tanečníky všech úrovní pokročilosti i ostatní, kteří si chtějí užít pohodový večer v oblíbených tanečních rytmech.

Pro koho je akce určena?

Tančírna je určena pro širokou veřejnost, tedy nejen účastníky našich kurzů. Tančírna je otevřena všem, kteří milují tanec a chtějí si zatančit - nezáleží tedy, zda s tancem teprve začínáte, nebo jste ostřílený tanečník.

Co to ta tančírna je, jak probíhá a pro koho je určena?

Tančírna je volný taneční večer, kdy si každý tancuje dle svého tempa, chuti a tance, které chce.

Na začátku vedeme krátký workshop vybraného tance, po kterém následuje tančírna. Ta má svůj specifický program, kdy se střídají bloky standardních, latinsko-amerických a ostatních tanců vždy po 2-3 skladbách. Tím je naše tančírna výjimečná - můžete si zatančit více jak 15 druhů tanců!

Tančíme tyto tance a styly:
- standardní tance: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep
- latinsko-americké tance: samba, chacha, rumba, jive
- ostatní: salsa, bachata, merengue, kizomba, zouk, tango argentino, swing, blues, polka

Tančírna je místem setkání přátel a lidí na stejné (taneční) vlně. Nejde o trénink, soutěž nebo vystoupení, ale o zábavu a společnou radost především.

Co na sebe?

Letní tančírna na Plovárně v Hradišti probíhá v zadní části areálu, která je zatravněná, ale počítejte s nerovnostmi. Doporučujeme tedy dámám nechat podpatky doma.

Vezměte si neformální oblečení - takové, ve kterém se vám bude dobře tančit a budete se cítit příjemně. Doporučujeme navíc s sebou náhradní oblečení, ručník a parfém :-)

Každá tančírna je laděna do jiného tématu, k němuž se váže dress code - není povinný, ale budeme rádi, když atmosféru tančírny podpoříte stylovým námořnickým oblečkem.

Místo konání

Plovárna Hradiště
Plzeňská cesta 27/101, Plzeň - Hradiště
přístup:
- MHD (č. 13 zast. U Kasáren, č. 31 zast. K Řečišti)
- pěšky z Nám. M. Horákové (cca 20 min)
- autem: lze zaparkovat na přilehlém parkovišti přímo vedle Plovárny