Partnerská souhra v tanci

  • Termín: 2.11.2019
  • Čas: 14:00 - 18:00
  • Místo konání: Papírna Plzeň
  • 600 Kč / 200 Kč pro členy klubu
Chci se přihlásitKurz naplněn

Chcete zdokonalit své taneční dovednosti, abyste si tanec dokázali užít s kýmkoli bez ohledu na jeho / její úroveň pokročilosti? Chcete získat větší sebevědomí a mít z tance větší radost? Chcete se umět při tanci dostat do flow?

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro tanečníky všech úrovní, kteří si chtějí osvojit techniky social dance, vedení a následování v tanci a posunout se v tanci dál. Doporučujeme se hlásit v páru. Pokud tanečního partnera nemáte, můžete se přihlásit i sami, ale potřebujeme včas vědět, abychom doplnili stav na celé páry. Poměr pánů a dam budeme držet vyrovnaný, tak aby si zatančili všichni.

Co se naučíte?

Tento workshop vás naučí správně komunikovat v tanečním páru, abyste tančili s větší jistotou, důvěrou a harmonií. Díky technikám pro social dance tak budete schopní lépe improvizovat. Vše si procvičíme na vybraných standardních a latinsko-amerických tancích.

Podělíme se s vámi o to nejlepší z našich 20ti letých tanečních zkušeností a knowhow. Ukážeme vám nejčastější chyby, kterých se tanečníci dopouštějí během tance (ať už v případě vedení či následování) a jak se jich vyvarovat. Naučíte se pohybovat po tanečním parketě s lehkostí a sebevědomím, využívat prostor a nebát se improvizace.

Jak workshop probíhá?

Naše taneční kurzy vedeme formou social dance. Partneři se v průběhu workshopu budou střídat a výměny budou platit pro všechny.

Program workshopu

Čas Téma
Blok 1 14:00 - 15:30 partnering ve standardních tancích
přestávka 15:30 - 16:00
Blok 2 16:00 - 17:00 partnering v latinsko-amerických tancích
Blok 3 17:00 - 18:00 základy improvizace, muzikalita, feeling

Co na sebe?

Doporučujeme neformální "smart casual" - pro pány kalhoty s košilí, pro dámy šaty, krátká sukně nebo kalhoty/leginy s topem. Doporučujeme taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě. Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.

Podmínky účasti na kurzu

Na základě našich zkušeností jsme nuceni přistoupit ke zveřejnění pravidel a podmínek účasti na našich kurzech. Je to zejména z toho důvodu, abyste si mohli naše kurzy a tanec opravdu užít.

Chceme, abyste si užili radost z tance, proto k výuce přistupujeme s láskou a důrazem na praktické využití na různých tanečních akcích. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Přihlášení pro Cena
  Cena pro osobu jednotlivce:   600,- Kč
  Cena pro člena klubu DanceFlow:   200,- Kč
Chci se přihlásit
Registrace spuštěny

S partnerem jsme se přihlásili na kurz pro začátečníky. Každá taneční hodina byla pod vedením Péti a Jirky skvělá, vedená s humorem a láskou k tanci. Děkujeme.

Jana a Petr Kunešovi

Milí lektoři, kteří se naplno věnují účastníkům. Je vidět, že tanec mají rádi a lásku k němu chtějí přenést i na druhé. Kurzy vřele doporučuji, nebudete zklamaní.

Eva Haunerová

Příjemná atmosféra, radost z tance je důležitější než perfektní provedení tanečních figur.

Karel Březina

Výborní lektoři, perfektně uspořádané hodiny za rozumnou cenu. Co více si přát?

Václav Fiala

Báječná atmosféra, skvělí tanečníci, prostě nej!!!

Dita Macháčková

Peťo a Jirko jste báječní a milí lidé, úžasní tanečníci, skvělí lektoři. Děkuji za taneční hodiny. Je radost s Vámi být a tančit. S pozdravem Marci a Stáňa

Marcela a Stanislav Bělíkovi

Kurs s Petrou a Jirkou byl skvělý, moc jsme si to užili. Velmi příjemná neformální a vstřícná atmosféra. Platí, jako vždy, že je potřeba mezi lekcemi soukromě trénovat a trénovat (a v tom jsem měl určitě velkou rezervu). Teprve pak lze z kurzu vytěžit maximum. Petro, Jirko, díky za radost a úžasnou inspiraci pro další úsilí o zlepšení.

Jiří Kinkor

Vzpomínáme se Šárkou na naše kurzy social dance, které máme spojeny s pohodou s Vámi, časem na vešjce v Plzni. Bylo to skvělý, děkujeme.

Martin Rejsek

Na taneční kurzy jsem se přihlásil s nulovou zkušeností a obavami. Během prvních dvou lekcí jsem byl nadšený a postupně jich absolvoval několik. Kromě tanečních kurzů rád chodím i na pravidelné taneční večery, kde je příjemná a uvolněná atmosféra. DanceFlow mě posouvá vpřed nenásilnou formou, takže je to pro mě i výborný duševní odpočinek. Díky moc.

Pavel Hoffmann

Péťa i Jiřík Chadimovi jsou šikovní a velice milí lektoři. Jsem moc rád, že jsem se o kurzech dozvěděl. Hodně radosti mi přináší také pravidelně pořádané tančírny v Papírně.

Jan Fraus

Kurz byl skvěle stráveným časem, během kterého jsem načerpal nejen taneční dovednosti, ale i etiketu a takt při fungování v páru. Setkávat se pravidelně s přáteli při tanci bylo bezvadný. Těším se na příště ;)

Daniel Vopelka