Miluj své tělo - aktivní sobota pro ženy

  • Termín: o náhradním termínu budeme informovat
  • Čas: 13:00 - 18:00
  • Místo konání: Papírna Plzeň
  • 750 Kč
Chci se přihlásitRegistrace spuštěny

! Sobota 21.3. zrušena - o náhradním termínu budeme informovat!
Chcete si užít sobotu plnou tance, zdravého pohybu a relaxu? Udělejte si čas samy na sebe a přihlašte se na speciální workshop pro ženy, který vás naučí lépe vnímat sama sebe, svoji ženskost a mít z vlastního pohybu ještě větší radost.

Miluj své tělo - aktivní sobota pro ženy

Miluj své tělo je jedinečný pohybově-relaxační koncept, který jsme vytvořili speciálně pro ženy. Kombinací tance se zdravým cvičením (joga, pilates) vás naučíme vnímat více sama sebe, poznávat a mít ráda své tělo se všemi jeho (ne)dokonalostmi, abyste měly ze svého vlastního pohybu ještě větší radost a naplno si užily svoji ženskost, a to nejen při tanci.

Pro koho je workshop určen?

Workshop je vhodný pro každou ženu bez ohledu na taneční a pohybové zkušenosti. Akce je určena jak pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak i pro ty, které již nějakou dobu tančí.

Na co se můžete těšit?

- taneční lekce s Petrou Chadimovou
- zdravé cvičení s fyzioterapeutkou a lektorkou pilates Kateřinou Zdařilovou
- aromaterapeutický workshop s Michaelou Makulovou

Program workshopu

Čas Téma
13:00 - 14:30 Zdravé cvičení s Katkou Protáhněte se a naučte se vnímat své vlastní tělo. Získejte sílu a najděte funkční postoj, abyste předcházely bolestem a zraněním a měly ze svého pohybu ještě větší radost.
14:30 - 15:15 Salsa s Petrou Nechte se pohltit nespoutanou energií tohoto karibského tance.
15:15 - 15:45 přestávka
15:45 - 16:30 Bachata s Petrou Podpořte svoji ženskost a přirozený půvab díky tomuto smyslnému karibskému tanci.
16:30 - 17:40 Aromaterapie s Michaelou: Aromaterapie jako cesta k sobě Vydejte se na cestu do svého nitra, vůně vás na této cestě doprovodí. Během přednášky se dozvíte rozdíly mezi přírodní aromaterapií a běžnými vůněmi. Seznámíte se s několika éterickými oleji a jejich terapeutickými účinky při jarních pocitech únavy, přepracování, naštvání či nespokojenosti a celkově vůněmi pojícími se s okruhem jater a žlučníku (převládají na jaře). Čicháním krásně dobijete baterky, rozproudíte energii čchi a odnesete si tipy na domácí použití aromaterapie v tomto období.
17:40 - 18:00 Závěrečná relaxace

Co na sebe?

Doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude příjemně cvičit a tančit a nebude vás omezovat v pohybu (leginy, top...). Doporučujeme taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě. Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.

Na cvičení si vezměte vlastní podložku (karimatku), příp. deku na závěrečnou relaxaci.

Přihlášení pro Cena
  Cena pro osobu:   750,- Kč
  sleva pro členy klubu DanceFlow:   - 200,- Kč
Chci se přihlásit
Registrace spuštěny

Miluj své tělo - odpoledne strávené se správnými ženami! Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie :) Krásné odpoledne strávené s úžasnými lektorkami Péťou a Káťou! Chválím nápad spojit tanec a relaxační cvičení a děkuji za dobití energie :-)

Zuzana Kollerová

Moc se mi líbila vyváženost celého odpoledne. Krásně jsme si protáhly celé tělo, nenásilně zaposilovaly a skvěle uvolnily při tanci.

Radka Zahradníková

Peti, Katko, obě dvě jste velmi sympatické a ostatním předáváte spoustu pozitivní energie. Líbí se mi váš přístup, vytváříte kolem sebe příjemnou atmosféru. Budu se těšit na další akce s vámi :) Děkuji za vše!

Lenka Pavlíková

Já absolvovala u Petry dva kurzy + workshop a mohu všem váhajícím jen doporučit - Péťa je úžasně milá, trpělivá, pohodová...Navíc, jako bonus, vždy se sejde bezvadná parta stejně naladěných lidí. Moc jsem si to užila (a hodlám si užívat dále), díky...

Lucie Kouklová