Taneční víkend a wellness pro ženy v srdci Šumavy

  • Termín: 16.-18.10.2020
  • Místo konání: Hotel Srní, Šumava
  • 3700 Kč
Chci se přihlásitREGISTRACE spuštěny

Chcete si užít pohodový víkend plný tance, zdravého pohybu a wellness? Pojeďte s námi na speciální víkendový pobyt pro ženy, který pořádáme v srdci kouzelné šumavské přírody.

Pro koho je akce určena?

Víkend je vhodný pro každou ženu bez ohledu na taneční zkušenosti. Akce je určena jak pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak i pro ty, které již nějakou dobu tančí.

Na co se můžete těšit?

- taneční lekce s Petrou Chadimovou
- zdravé cvičení s fyzioterapeutkou a lektorkou pilates Katkou Zdařilovou
- ubytování ve 3-hvězdičkovém hotelu Srní
- polopenze
- moderní sportovní hala
- volný vstup do wellness (sauna, parní lázeň) a bazénu
- relax v krásné šumavské přírodě
- možnost individuálního poradenství (rehabilitace) s Katkou Zdařilovou

Místo konání

Hotel Srní se nachází přímo uprostřed krásných šumavských lesů (cca 1,5h autem z Plzně). Ubytovány budeme v nově zrekonstruované budově Depandance. Tančit a cvičit budeme v moderní a prostorné sportovní hale. V hlavní budově máme neomezený přístup do plaveckého bazénu, sauny a parní lázně (neomezený vstup je zahrnut do ceny ubytování). Bližší informace najdete přímo na webu hotelu www.hotely-srni.cz. Srní je navíc ideálním východiskem pro výlety do okolí.

Ubytování

Ubytovány budeme na 2-lůžkových pokojích v nově zrekonstruované budově Depandance***. Na každém pokoji se nachází koupelna s WC, SAT-TV, telefon.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta polopenze. Snídaně a večeře jsou bufetového typu, obědy si pořešíme individuálně výběrem z jídelníčku.

Registrace a storno podmínky

Své místo si zarezervujete vyplněním přihlášky níže.
V případě, že se nebudete moci pobytu zúčastnit, dejte nám prosím neprodleně vědět.
- do 14 dní před příjezdem hradí účastník storno poplatek 50% z celkové ceny pobytu
- 14-0 dní před příjezdem hradí účastník storno poplatek 100% z celkové ceny pobytu

Cena
  Cena celkem:   3700,- Kč
 Taneční program:   1300,- Kč
 Ubytování vč. polopenze (osoba ve dvoulůžkovém pokoji/pobyt):
 3000 Kč/osoba ve dvoulůžkovém pokoji obsazeném 1 osobou/pobyt
  2400,- Kč
  Sleva pro účastníky min. 2 pobytů DanceFlow:   100,- Kč
  Sleva pro členy klubu DanceFlow:   200,- Kč
Chci se přihlásit
REGISTRACE spuštěny

Celková cena zahrnuje:
- ubytování včetně snídaně a večeře formou bufetu, oběd formou jednotného 2 chodového menu (popř. balíčku na cestu)
- volný vstup do bazénu, sauny, parní lázně
- úschovna kol
- stolní tenis
- WiFi
- fitness
- vstup na halu dle rozvrhu

Taneční víkend doporučuji všem ženám, které rády objevují své pohybové dovednosti nejen v tanci, ale i při cvičení. Pobyt se skvělými lektorkami a v úžasné atmosféře vás nabije příjemnou energií. Moc děkuji Pétě, Katce a všem ženám za báječný víkend.

Antonie Milčáková

Víkend plný tance, snahy a smíchu! Naprostý relax v příjemném prostředí ve skvělé společnosti.

Gábi Hejplíková

Rozhodně doporučuji. Strávila jsem příjemný víkend, fyzicky jsem unavená, psychicky odpočinutá, byla bezva parta.

-

Díky DanceFlow jsem strávila nezapomenutelný víkend v překrásném areálu zámku Mlázovy. Získala jsem nové přátele a zkušenosti nejen v oblasti tance. Celý víkend se nesl v duchu odpočinku, smíchu, slunce, tance a krásné hudby. Moc se těším na další podobnou akci a všem, co se nemohly zúčastnit, nebo ještě váhaly, doporučuji si zarezervovat ve svých kalendářích pár volných dní právě na tuto akci.

Děkuji ze srdce, A.

Moc děkuji za úžasný víkend s partou milých a skvělých tanečnic a za nádherné zážitky. Užila jsem si tanec, muziku, meditaci i cvičení. Děkuji vám všem a těším se na další seminář.

Antonie Milčáková

Taneční víkend pro ženy byl skvělý zážitek, kde jsem se naučila plno nových věcí, poznala nové skvělé ženské a především sama sebe. Člověk tam má na sebe čas, užívat si to, co má rád, sdílet to s lidmi, co mají stejné koníčky. A Péťa s Káťou jsou skvělé osůbky, které vždy rády pomůžou, a je vidět, že je to baví stejně jako vás. Určitě doporučuji tento pobyt každé ženě, co si chce odpočinout, zarelaxovat, zatančit, zacvičit a užít si nádherné prostředí zámečku.

Klára Němcová

Dekuji Pétě i všem holkám za úžasný taneční vikend na mlýně :-) Nejen,ze jsme si krásně zatančily, ale také bezvadně protáhly při cvičení a hlavně jsme si odpočinuly a načerpaly síly v příjemné energii mlýna, okolní přírody a všech zúčastněných :-)

Eva Šabacká

Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie :) Děkuju, jste super!

Zuzana Kollerová

Víkendovou akci s DanceFlow vřele doporučuji. Místo s jedniečnou atmosférou. Sympatické lektorky, které učení baví a jsou profesionálky.

-

Peti, Katko, obě dvě jste velmi sympatické a ostatním předáváte spoustu pozitivní energie. Líbí se mi váš přístup, vytváříte kolem sebe příjemnou atmosféru. Budu se těšit na další akce s vámi :) Děkuji za vše!

Lenka Pavlíková