Taneční víkend a wellness pro ženy v srdci Šumavy

  • Termín: 4.-6.10.2019
  • Místo konání: Hotel Srní, Šumava
  • 4200 Kč
Chci se přihlásitREGISTRACE spuštěny

Chcete si užít pohodový víkend plný tance, zdravého pohybu a wellness? Pojeďte s námi na speciální víkendový pobyt pro ženy, který pořádáme v srdci kouzelné šumavské přírody.

Pro koho je akce určena?

Víkend je vhodný pro každou ženu bez ohledu na taneční zkušenosti. Akce je určena jak pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak i pro ty, které již nějakou dobu tančí.

Na co se můžete těšit?

- taneční semináře
- zdravé cvičení s fyzioterapeutkou a lektorkou pilates Katkou Zdařilovou
- ubytování ve 4-hvězdičkovém hotelu Srní
- plná penze
- moderní sportovní hala
- volný vstup do wellness (sauna, parní lázeň) a bazénu
- možnost individuálního poradenství (rehabilitace) s Katkou Zdařilovou

Místo konání

Pro náš víkend jsem vybrala nádherný hotel Srní, který se nachází přímo uprostřed krásných šumavských lesů (cca 1,5h autem z Plzně). Tančit a cvičit budeme v moderní a prostorné sportovní hale. V hlavní budově máme neomezený přístup do plaveckého bazénu, sauny a parní lázně (neomezený vstup je zahrnut do ceny ubytování). Bližší informace najdete přímo na webu hotelu www.hotely-srni.cz. Srní je navíc ideálním východiskem pro výlety do okolí.

Ubytování

Ubytovány budeme na 2-lůžkových pokojích v hlavní budově. Na každém pokoji se nachází koupelna s WC a sprchou nebo vanou, minibar, fén, SAT-TV, sejf, telefon.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta plná penze. Snídaně a večeře jsou bufetového typu, obědy se skládají z 2-chodového menu a výběr jídel proběhne před konáním pobytu.

Registrace a storno podmínky

Své místo si zarezervujete vyplněním přihlášky níže.
V případě, že se nebudete moci pobytu zúčastnit, dejte nám prosím neprodleně vědět.
- do 14 dní před příjezdem hradí účastník storno poplatek 50% z celkové ceny pobytu
- 14-0 dní před příjezdem hradí účastník storno poplatek 100% z celkové ceny pobytu

Cena
  Cena celkem:   4200,- Kč
  Kurzovné:   1100,- Kč
  Ubytování+strava:   3100,- Kč
Chci se přihlásit
REGISTRACE spuštěny

Celková cena zahrnuje:
- ubytování včetně snídaně a večeře formou bufetu, oběd formou jednotného 2 chodového menu (popř. balíčku na cestu)
- volný vstup do bazénu, sauny, parní lázně
- úschovna kol
- stolní tenis
- WiFi
- fitness
- vstup na halu dle rozvrhu

Dekuji Pétě i všech holkam za úžasný taneční vikend na mlýně :-) Nejen,ze jsme si krásně zatančily, ale také bezvadně protáhly při cvičení a hlavně jsme si odpočinuly a načerpaly síly v příjemné energii mlýna, okolní přírody a všech zúčastněných :-)

Eva Šabacká

Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie :) Děkuju, jste super!

Zuzana Kollerová

Víkendovou akci s DanceFlow vřele doporučuji. Místo s jedniečnou atmosférou. Sympatické lektorky, které učení baví a jsou profesionálky.

-

Peti, Katko, obě dvě jste velmi sympatické a ostatním předáváte spoustu pozitivní energie. Líbí se mi váš přístup, vytváříte kolem sebe příjemnou atmosféru. Budu se těšit na další akce s vámi :) Děkuji za vše!

Lenka Pavlíková