Tanečně-relaxační víkend pro ženy

  • Termín: 29.-31.5.2020
  • Místo konání: HolidayPark Mlázovy
  • 2 900 Kč
Chci se přihlásitREGISTRACE spuštěny

Chcete si užít pohodový víkend plný tance, zdravého pohybu a relaxu v přírodě? Pojeďte si s námi užít speciální víkend pro ženy, který pořádáme opět v kouzelném prostředí zámeckého penzionu Mlázovy u Klatov.

Pro koho je akce určena?

Víkend je vhodný pro každou ženu bez ohledu na taneční a pohybové zkušenosti. Akce je určena jak pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak i pro ty, které již nějakou dobu tančí.

Na co se můžete těšit?

- taneční semináře s Petrou Chadimovou
- zdravé cvičení s fyzioterapeutkou a lektorkou pilates Katkou Zdařilovou
- kreativní workshop - překvapení :-)
- meditační stezka
- ubytování v zámeckém penzionu HolidayPark Mlázovy
- prostorný taneční sál s dřevěným parketem
- relax v krásné zámecké zahradě s přírodním jezírkem
- možnost individuálního poradenství (rehabilitace) s Katkou Zdařilovou

Místo konání

Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy se nachází v romantické krajině šumavského podhůří. Tančit budeme na prostorném tanečním sále v 1. patře. Bližší informace k místu najdete přímo na webu penzionu (www.holidaypark.cz). Ve volném čase můžete zajet i na výlet do nedaleké Sušice (cca 10 min autem).

Ubytování

Ubytovány budeme na 2-4lůžkových pokojích v hlavní budově. Každý pokoj i apartmán má k dispozici vlastní koupelnu, kuchyňský kout s vybavením i ledničku. Přehled a popis jednotlivých pokojů najdete na webu penzionu.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Obědy i večeře si každá zajišťuje sama - přímo v penzionu nevaří, nicméně nedaleko se nachází restaurace U Podkovy (cca 150 m), kde je možné se najíst a zde bychom se mohly opět domluvit na hromadné obědy a večeře.

Registrace a storno podmínky

Své místo si zarezervujete vyplněním přihlášky níže.
V případě, že se nebudete moci pobytu zúčastnit, dejte nám prosím neprodleně vědět.
- do 14 dní před příjezdem hradí účastník storno poplatek 50% z celkové ceny pobytu
- 14-0 dní před příjezdem hradí účastník storno poplatek 100% z celkové ceny pobytu

Cena
  Cena celkem:   2900,- Kč
  Kurzovné:   1800,- Kč
  Ubytování vč. snídaně:   1100,- Kč
  Sleva pro členy klubu DanceFlow:   200,- Kč
Chci se přihlásit
REGISTRACE spuštěny

Dekuji Pétě i všech holkam za úžasný taneční vikend na mlýně :-) Nejen,ze jsme si krásně zatančily, ale také bezvadně protáhly při cvičení a hlavně jsme si odpočinuly a načerpaly síly v příjemné energii mlýna, okolní přírody a všech zúčastněných :-)

Eva Šabacká

Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie :) Děkuju, jste super!

Zuzana Kollerová

Víkendovou akci s DanceFlow vřele doporučuji. Místo s jedniečnou atmosférou. Sympatické lektorky, které učení baví a jsou profesionálky.

-

Peti, Katko, obě dvě jste velmi sympatické a ostatním předáváte spoustu pozitivní energie. Líbí se mi váš přístup, vytváříte kolem sebe příjemnou atmosféru. Budu se těšit na další akce s vámi :) Děkuji za vše!

Lenka Pavlíková