Rozkvétání ženy - prodloužený víkend pro ženy (3 noci)

  • Termín: čtvrtek 18. - neděle 21.5.2023
  • Místo konání: HolidayPark Mlázovy
  • od 5 160 Kč
Chci se přihlásitREGISTRACE spuštěny

Chcete si dopřát čas jen pro sebe? Přiblížit se více svojí ženskosti? Opečovat svoje tělo i mysl a dosytit svoji duši?

Ráda bych vás pozvala na prodloužený víkend na malebném venkovském zámečku Mlázovy v podhůří Šumavy. Prožijeme tu spolu 4 dny plné tance, pohybu, relaxace, napojení na sebe a přírodu.

To vše se záměrem ROZKVÉTÁNÍ ŽENY v nás.

Pro koho je akce určena?

Víkend je vhodný pro všechny ženy, které se chtějí napojit na sebe, hýčkat svoje tělo i mysl a rozproudit v sobě ženskost. Bez ohledu na věk, taneční či pohybové zkušenosti. Můžete vyrazit sama, s přítelkyní, maminkou či dcerou.

Na co se můžete těšit?

~ ženský tanec - vedený i spontánní s Petrou
~ fyzio a funkční cvičení s Katkou
~ pohybové a dechové ladění
~ seminář "Pánevní dno"
~ aromaterapie
~ večerní relaxace
~ taneční meditace "Cesta k sobě"
~ meditační stezka zámeckou zahradou
~ sdílení a společný čas se stejně naladěnými ženami
~ ubytování v zámeckém penzionu HolidayPark Mlázovy (3 noci)
~ prostorný taneční sál s dřevěným parketem
~ relax v krásné zámecké zahradě s přírodním jezírkem
~ možnost individuální fyzio konzultace s Katkou
~ bylinkový wellness (napářka, koupel)

Harmonogram a organizace víkendu

Harmonogram Čas
Příjezd - zahájení programu čtvrtek 18.5. uvítací rituál v 17:00
Odjezd - zakončení programu neděle 21.5. po obědě v cca 13h
Program a konkrétní rozpis lekcí dotváříme zhruba měsíc před akcí, abychom se lépe naladily na dané období a také skupinku účastnic (program obdrží účastnice předem emailem). Rámcově se program skládá z dopoledního a odpoledního, resp. večerního bloku. Odpoledne bývá prostor pro vlastní program.

Místo konání

Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy se nachází v romantické krajině šumavského podhůří. Tančit a cvičit budeme na prostorném tanečním sále v 1. patře, v případě hezkého počasí také venku v zámecké zahradě. Celý areál zámku nabízí bohaté vyžití - je zde nádherná zámecká zahrada vybízející k procházce či meditaci, koupací jezírko, kuželník, velké šachy, pingpong, posezení na zahradě i kryté terase. Hezké jsou procházky po okolí nebo do nedaleké Sušice (10 min autem). Bližší informace k místu najdete přímo na webu penzionu (www.holidaypark.cz).

Ubytování

Ubytovány budeme na 2-4lůžkových pokojích. Každý pokoj i apartmán má k dispozici vlastní koupelnu, kuchyňský kout s vybavením i ledničku. Přehled a popis jednotlivých pokojů najdete na webu penzionu.

Stravování

Během celého pobytu je zajištěna plná penze. Těšit se můžete na vynikající vegetetariánské menu připravené Terezou Juppovou (Meditace v kuchyni). Začínáme čtvrteční večeří a končíme nedělním oběděm.

Registrace

Své místo si zarezervujete vyplněním přihlášky níže. Rezervaci je potřeba závazně potvrdit úhradou zálohy / příp. celé částky do uvedeného data. Termín splatnosti a číslo účtu vám přijde emailem při potvrzení rezervace. V případě, že se nebudete moci pobytu zúčastnit, dejte nám prosím neprodleně vědět.

Cena
  Cena pobytu:   5360,- Kč
  Program:   2500,- Kč
  Ubytování vč. místních poplatků:   1860,- Kč
  Strava (vege plná penze):   1000,- Kč
  Sleva z ceny programu při registraci a úhradě zálohy do 31.3.,
pro členy klubu DanceFlow a účastnice min. 2 pobytů (slevy nelze sčítat):
  -200,- Kč


Možná vás ještě zajímá…

Jak probíhá program?

Program a konkrétní rozpis lekcí dotváříme zhruba měsíc před akcí, abychom se lépe naladily na dané období a také skupinku účastnic (program obdrží účastnice předem emailem). Rámcově se program skládá z dopoledního a odpoledního, resp. večerního bloku. Odpoledne bývá prostor pro vlastní program. Jsou pro vás připraveny lekce tance, cvičení i relaxace a nově také doplňkový program v podobě hýčkacích rituálů, bylinkového welness či taneční meditace.

Co když nebudu moci nakonec přijet?

Pokud nebudete moci přijet a budete to vědět 30 dnů předem, vrátíme vám zálohu v plné výši. Pokud byste musela zrušit svůj pobyt později, je možné za sebe najít náhradu (ráda vám s tím pomůžu). Pokud se náhradnice nenajde, záloha pokrývá náklady na neobsazené místo.

Co není zahrnuto v ceně?

Cena nezahrnuje dopravu na místo. Lze domluvit spolujízdu ve společném chatu, který pro účastnice vytváříme. Dále cena nezahrnuje procedury bylinkového wellness a fyzio konzultace (domlouvá se na místě a hradí v hotovosti zvlášť).

Tancem žiju více jak 20 let. Nejprve jsem se věnovala sportovním společenským tancům, po ukončení soutěžní kariéry jsem ovšem propadla kouzlu kubánské salsy a brazilského zouku. V roce 2015 jsme s manželem založili vlastní taneční školu DanceFlow, kde vedeme kurzy a workshopy pro veřejnost, pořádáme tančírny, plesy a mnohé další taneční akce, tvoříme vlastní taneční oblečení a učíme, jak si užít tanec naplno.

Tanec pro mě znamená cestu. Cestu, která nás zavede do vlastního nitra a pomůže objevit sebe sama. Cestu, po které můžeme společně kráčet s naším partnerem.Pohyb mě fascinuje a provází celým životem. Řadu let jsem se věnovala závodnímu společenskému tanci a to mě nasměrovalo na cestu k hlubšímu zkoumání pohybu. Vystudovala jsem fyzioterapii a svoji praxi ještě doplnila dalšími kurzy např. o problematiku pánevního dna a svalového centra těla, Pilates, Powerjógu. Vedu pohybové kurzy pro dospělé, ve kterých kombinuji prvky různých cvičebních stylů. Učím klienty chápat držení a pohyb našeho těla jako celku a jako cestu ke zdravějšímu a volnějšímu pohybu bez bolesti.

Pomůžu vám vnímat své vlastní tělo, abyste měli ze svého pohybu ještě větší radost.Ohlasy účastnic

Taneční víkend doporučuji všem ženám, které rády objevují své pohybové dovednosti nejen v tanci, ale i při cvičení. Pobyt se skvělými lektorkami a v úžasné atmosféře vás nabije příjemnou energií. Moc děkuji Pétě, Katce a všem ženám za báječný víkend.

Antonie Milčáková

Víkend plný tance, snahy a smíchu! Naprostý relax v příjemném prostředí ve skvělé společnosti.

Gábi Hejplíková

Rozhodně doporučuji. Strávila jsem příjemný víkend, fyzicky jsem unavená, psychicky odpočinutá, byla bezva parta.

-

Díky DanceFlow jsem strávila nezapomenutelný víkend v překrásném areálu zámku Mlázovy. Získala jsem nové přátele a zkušenosti nejen v oblasti tance. Celý víkend se nesl v duchu odpočinku, smíchu, slunce, tance a krásné hudby. Moc se těším na další podobnou akci a všem, co se nemohly zúčastnit, nebo ještě váhaly, doporučuji si zarezervovat ve svých kalendářích pár volných dní právě na tuto akci.

Děkuji ze srdce, A.

Moc děkuji za úžasný víkend s partou milých a skvělých tanečnic a za nádherné zážitky. Užila jsem si tanec, muziku, meditaci i cvičení. Děkuji vám všem a těším se na další seminář.

Antonie Milčáková

Taneční víkend pro ženy byl skvělý zážitek, kde jsem se naučila plno nových věcí, poznala nové skvělé ženské a především sama sebe. Člověk tam má na sebe čas, užívat si to, co má rád, sdílet to s lidmi, co mají stejné koníčky. A Péťa s Káťou jsou skvělé osůbky, které vždy rády pomůžou, a je vidět, že je to baví stejně jako vás. Určitě doporučuji tento pobyt každé ženě, co si chce odpočinout, zarelaxovat, zatančit, zacvičit a užít si nádherné prostředí zámečku.

Klára Němcová

Dekuji Pétě i všem holkám za úžasný taneční vikend na mlýně :-) Nejen,ze jsme si krásně zatančily, ale také bezvadně protáhly při cvičení a hlavně jsme si odpočinuly a načerpaly síly v příjemné energii mlýna, okolní přírody a všech zúčastněných :-)

Eva Šabacká

Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie :) Děkuju, jste super!

Zuzana Kollerová

Víkendovou akci s DanceFlow vřele doporučuji. Místo s jedniečnou atmosférou. Sympatické lektorky, které učení baví a jsou profesionálky.

-

Peti, Katko, obě dvě jste velmi sympatické a ostatním předáváte spoustu pozitivní energie. Líbí se mi váš přístup, vytváříte kolem sebe příjemnou atmosféru. Budu se těšit na další akce s vámi :) Děkuji za vše!

Lenka Pavlíková

Z minulých ročníků...

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 6