Jarní probuzení ženy - taneční prožitkový workshop - zrušeno!

  • Termín: sobota 25.3.2023
  • Čas: 10:00 - 12:00
  • Místo konání: KD Šeříkovka Plzeň
  • 444 Kč
Chci se přihlásitUzávěrka přihlášek pátek 24.3. 12:00

Představte si čas jen sama pro sebe. Prostor, ve kterém se můžete dokonale uvolnit. Čas, kdy se můžete naladit na své tělo. Místo, kde můžete být samy sebou.

Připravila jsem pro vás tanečně-hýčkací prožitkové workshopy. Dopřejte si hýčkání pro své tělo, mysl i duši pomocí tance, relaxace, aromaterapie či laskavého ženského kruhu.

Uvolněte své tělo a emoce během taneční meditace. Propojte se se svým dechem a nalaďte se na sebe. Probuďte v sobě Ženu.

Březen: Jarní probuzení ženy

Využijme toto nádherné období a podpořme náš vzrůstající energetický potenciál, který v přírodě přichází s každým jarem. Pojďme společně přivítat jaro a roztančit v sobě novou energii!

Pro koho je workshop určen?

Pro všechny ženy, které se chtějí pomocí prožitkového tance napojit na sebe, hyčkat svoje tělo i mysl a rozproudit v sobě ženskost. Pohybové ani taneční zkušenosti nejsou potřeba.

Na co se můžete těšit?

~ taneční meditace "Cesta k sobě" - spontánní tanec s jemným vedením
~ pohybové a dechové ladění
~ aromaterapie a další péče
~ závěrečná sebereflexe / sdílení v laskavém ženském kruhu

Co na vás čeká?

~ komorní a bezpečný prostor
~ bylinkové čaje a drobné občerstvení
~ podklady se sebepoznávacími otázkami k domácí praxi

Taneční meditace "Cesta k sobě"

Tanec pro mě znamená cestu. Cestu, která nás zavede do vlastního nitra a pomůže objevit sebe sama.
Někdy je to cesta plná klikatých zatáček, klesání do temných údolí i stoupání do závratných výšek. Dokáže nás zavést do krásných rozkvetlých zahrad i do tmavých zákoutí naší duše. Je to cesta plná poznání, prožitků, uvědomění i pochopení. Skrze tanec se dokážeme lépe napojit na své tělo a duši. Na své potřeby, touhy či sny. A rozpohybovat je k životu.

Na této taneční cestě nejde o konkrétní kroky, figury či pohyby. Jde o intuitivní, spontánní tanec s mým jemným vedením, kdy si každá účastnice tančí podle vlastních momentálních potřeb a jak to cítí. Nejsou tedy potřeba žádné taneční zkušenosti.

Co na sebe?

Doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude příjemně tančit, nebude vás omezovat v pohybu a budete se v něm cítit hezky žensky, elegantně. Taneční obuv není třeba, budeme tančit naboso.

Dále budete potřebovat:
~ podložku
~ deku, příp. šátek na přikrytí
~ psací potřeby a papír
~ oblíbený hrníček na pití

Přihlášení pro Cena za 2 hod. program
  Cena pro osobu:   444 Kč
  Sleva pro členy klubu DanceFlow:   - 100 Kč


Termíny workshopů 2023

*Změna termínů a míst konání vyhrazena.
Měsíc Datum a místo konání Téma Obsazenost
únor sobota 4.2. / Šeříkovka Plzeň Roztanči svůj rok PROBĚHLO
březen sobota 25.3. / Šeříkovka Plzeň Jarní probuzení ženy VOLNO - přihlásit se >>>
květen čtvrtek 18. - neděle 21.5. / Mlázovy Rozkvétání ženy - PRODLOUŽENÝ VÍKEND PRO ŽENY VOLNO - přihlásit se >>>
Kdo vás provede? Petra Chadimová
Tancem žiju více jak 20 let. Nejprve jsem se věnovala sportovním společenským tancům, po ukončení soutěžní kariéry jsem ovšem propadla kouzlu kubánské salsy a brazilského zouku. V roce 2015 jsme s manželem založili vlastní taneční školu DanceFlow, kde vedeme kurzy a workshopy pro veřejnost, pořádáme tančírny, plesy a mnohé další taneční akce, tvoříme vlastní taneční oblečení a učíme, jak si užít tanec naplno.

Tanec pro mě znamená cestu. Cestu, která nás zavede do vlastního nitra a pomůže objevit sebe sama. Cestu, po které můžeme společně kráčet s naším partnerem.Děkuji za úžasný a nevšední zážitek. Bylo to nádherné plynutí a souznění ženských duší. Tanec mám moc ráda a díky Péťe a jejímu workshopu pro mne získal i nový rozměr. Těším se na příště.

Markéta

Z našeho blogu