Taneční kurz Lady Dance 3 - pokročilé

  • Termín: čtvrtky od 19.1.
  • Čas: 16:50 - 17:50
  • Místo konání: eMOTION fitness Plzeň
  • od 2300 Kč vč. DPH
Chci se přihlásitRegistrace spuštěny

Chcete se zdokonalit v latinsko-amerických a karibských tancích a získat na tanečním parketě větší sebedůvěru? Přihlašte se do speciálního kurzu pro ženy, který vás bude bavit a díky kterému si tanec opravdu užijete.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro středně pokročilé a pokročilé tanečnice, které absolvovaly kurz LD2, jeho absolvování však není podmínkou účasti na LD3.

Co se naučíte?

V kurzu se věnujeme latinsko-americkým a karibským tancům. Naučíme se nové figury a choreografie v tancích jako samba, chacha, rumba, jive, salsa, bachata a další. V pokročilém kurzu klademe větší důraz na technické provedení jednotlivých figur, muzikalitu, feeling, improvizaci a styling.

Harmonogram a organizace kurzu

Klasický kurz se skládá z 10 lekcí (1 hod.).

Termín Čas Počet lekcí
čtvrtky 19.1. - 30.3.2023 16:50-17:50 10 lekcí (60 min.)
Lekce ve čtvrtek 16.2. nebude (jarní prázdniny).
Do již rozběhnutých kurzů další přihlášky nepřijímáme.

Co na sebe?

Doporučujeme neformální a pohodlné taneční oblečení, např. krátká sukně nebo leginy s topem a taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě. Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.

Taneční kurz Lady Dance pro pokročilé: Do 30. prosince 2022 Do 15. ledna 2023
  Cena pro přihlášky vč. platby   2300,- Kč/os   2700,- Kč/os
  Sleva pro absolventku*   - 200 Kč   - 200 Kč
* Nárok na slevu má nyní každý, kdo se zúčastnil alespoň 4 kurzů během uplynulých 3 let.

Registrovat se
Registrace spuštěny

I enjoyed every lesson of this wonderful dancer Petra! She is amazing in teaching and in sharing very positive atmosphere !!!!! She teaches me to be in love with myself.

Margarita Yablinskaya

Usměvavá lektorka Péťa, která nad Vámi nikdy nezlomí hůl. Trpělivé vysvětlování a trochu jemné motivace Vás žene k neustálému sebezdokonalování. Postupným absolvováním kurzů Lady Dance jsem získala jistotu a radost z tancování. Už se moc těším na další taneční lekce, inspirativní kroky a přátelskou atmosféru…

Petra Nováková

Lady styling i tančírny pořádané DanceFlow jsou úžasné. Skvělí lidé,milý a vstřícný přístup,všechno podrobně vysvětlí a poradí. :-)

Klára Vrbová

Já absolvovala u Petry dva kurzy + workshop a mohu všem váhajícím jen doporučit - Péťa je úžasně milá, trpělivá, pohodová...Navíc, jako bonus, vždy se sejde bezvadná parta stejně naladěných lidí. Moc jsem si to užila (a hodlám si užívat dále), díky…

Lucie Kouklová

Moc děkuji za to, že jsem mohla být součástí Lady dance I. Díky Péťě, která je nejenom šikovná lektorka, ale i člověk, který okolo sebe šiří pozitivní energii, to bylo úžasné odreagování a zkušenost. Také díky skvělé partě, která se sešla, to bylo super.

Gabriela Waisová

Vřele doporučuji - bezvadně strávený a velmi uvolňující, taneční čas na kurzu Lady dance 1. Velmi milé ženy, spousty legrace...bezvadná "trenérka":-) Kdo chce někde začít, určitě správná volba.Ještě jednou díky :-)

Petra Mrzenová

V DanceFlow vám ukážou, že není třeba se bát a že tančit můžou opravdu všichni. Stačí jen najít odvahu, přijít a svěřit se do jejich tanceplné péče. Děkuji za vše.

Radka Halířová

Kurzy Lady Dance mám ráda pro skvělou atmosféru, každá hodina je super zážitek pro tělo i pro duši:-) Lektorka Peťa je sluníčko sršící energií a úžasná tanečnice.

Adéla Zahradníková

Celym kurzem Lady Dance nas vzdy provazela velmi pozitivni a pratelska atmosfera. Peta je nejen vynikajici tanecnice, ale i skvela lektorka.

Sandra Marešová

Lady dance i social dance jsou naprosto úžasný :-) Péťa a Jirka jsou strašně příjemní lidé, z kterých vychází klid a při lékcich jsou opravdu skvělý a zábavný :-) kurzy jsou pro mě nové a nepoznané, vždy odcházím s takovým klidem a krásným pocitem..:-) všechny starosti jdou v těch chvílích pryč :-) čas strávený na těchto lekcích jsou pro mě něco, co jsem dlouho hledala, a jelikož se řadím mezi úplné začátečníky, tak si moc vážím přístupu a času tráveného na lekcich :-) děkuji moc a můžu jen doporučit ;-) těším se na další setkání.

Libuše Wolframová

Z našeho blogu