Srdečně zveme nejmenší tanečníky a tanečnice a jejich rodiče na další taneční odpoledne. Přijďte si zatančit s dětmi na kouzelnou dětskou tančírnu a užít si společné chvíle na tanečním parketě.

Na co se můžete těšit?

- 60 minut pohody a zábavy s našimi nejmenšími
- blok s veselou taneční hudbou
- blok písní z večerníčků
- blok písní z pohádek
- blok písní Svěrák/Uhlíř
- blok písní Ivan Mládek
- blok písní V. Neckář
a další rytmické písně

Pro jaký věk je tančírna určena?

Tančírna je zatím v počátcích, proto nemáme určená žádná striktní pravidla či omezení věku.
Hudbu máme připravenou pro děti, které nás osobně nejvíce obklopují, někteří teprve začínají chodit, jiným je rok, 2, 3...
Pokud dorazí více starších dětí, např. okolo 5 let, tančírnu si také užijí, staší už se mezi takto mladými budou nejspíše nudit.

Tančírna je místem setkání přátel a lidí na stejné (taneční) vlně. Nejde o trénink, soutěž nebo vystoupení, ale o zábavu a společnou radost především.

Co na sebe?

Vstup na taneční sál je možný pouze v čisté obuvi - prosíme o přezutí se již v předsálí (k dispozici je šatna na převlečení a uložení věcí). Oblečení doporučujeme pohodlné, jak pro rodiče, tak děti.

Další info pro rodiče:

Tančírna není hlídací koutek, sloužící pro odložení dětí. Prosím tedy rodiče, aby měli své děti pod dohledem.
Každý si zodpovídá za své děti sám. Rodiče zodpovídají za veškeré škody způsobené jejich dítětem v objektu a aktivně předchází jejim vzniku.
Tančírna není vedený workshop, slouží k pohodovému zatančení si na velkém parketu a v příjemném prostředí s dalšími dětmi a přáteli.