Reference

Když se taneční parket stane vaším druhým domovem...

Moc děkujeme všem za krásná slova! Ať vám i nadále tanec přináší spoustu radosti a nezapomenutelých zážitků... :-)

Skvělý přístup, profesionální vedení a hlavně mnoho zábavy a smíchu. Tohle všechno jsme prožili s Péťou a Jirkou při vymýšlení a nacvičování svatebního tance. Oceňujeme hlavně flexibilní přístup (první schůzky se uskutečnily u nás v obýváku). Pro Péťu a Jirku není nic překážkou. Tato dvojice dokáže naučit tančit každého s láskou a radostí.

Káťa a Filip

V posledních letech jsme v DanceFlow absolvovali několik kurzů, včetně tanečních víkendů nebo tanečního klubu. Kromě potěšení ze společného tance je pro nás DanceFlow také příjemným prostředím se skvělými lidmi. Proto jsme s Peťou a Jiříkem také velmi rádi oslavili náš "velký den". Nejen že nám na naši svatbu vymysleli podle našich přání svatební tanec a zvládli nás jej během pouhých dvou hodin naučit, ale svatební oslavu také hudebně doprovodili a zpestřili nejedním tanečním překvapením. Děkujeme nejen za krásný společný svatební den, ale také za svatební tančírnu, na které se na parket vydali i strýčkové, kteří nikdy netančí ;-)

Káťa a Filip

Děkujeme za úžasné taneční lekce! Užili jsme si spoustu legrace a naučili se krásný svatební tanec! Všichni svatebčané byli velmi nadšení a překvapení. Tanec jsme si moc užili a zvládli jsme i zvedačku! 😊 Petra a Jirka jsou skvělí učitelé, jsou moc hodní a mají obrovskou trpělivost. Taneční školu můžeme jednoznačně doporučit – s tak skvělými učiteli to zvládnou i úplní začátečníci!

Nikča a Vašek

Sobotní odpolední akce "Miluj své tělo" byla pro mě jedinečnou kombinací všeho, co mám opravdu ráda a potěšila tak mé tělo i duši skvělou směsicí tance, cvičení, úžasných dobrot, aromaterapie i relaxace za zvuku zvonkoher a zpěvu, ve společnosti milých a pohodových žen..... Děkuji za toto pohlazení po duši i těle :-)

Jitka R.

Peťa s Jirkou pro nás připravili nenáročnou choreografii svatebního tance, kterou jsme dokázali zvládnout i přesto, že kvůli koronavirové epidemii na nácvik zbýval pouhý měsíc. Tanec dokázali přizpůsobit všem našim požadavkům (námi zvolená hudba, menší prostor, jednoduchost) a vše nám krásně vysvětlili a ukázali. Choreografii jsme tak zvládli (dokonce i se zvedačkou 😊), i když jsme oba netanečníci. Tanec měl na svatbě velký úspěch a my jsme si v předsvatebním shonu dokázali při nácviku najít čas sami na sebe, zklidnit se a užít si vzájemný kontakt. Pokud o svatebním tanci přemýšlíte, určitě do toho jděte a Peťa s Jirkou jsou skvělá volba! Moc děkujeme za velmi příjemnou spolupráci!

Markéta a Petr

Děkuji za bezvadné večery plné energie, tance a legrace!!! ❤️Těším se na další pokračování s trpělivou lektorkou, nádhernou tanečnicí a milou ženou! A na další setkání s pohodovými ženami, které se dokážou uvolnit, zasmát a podpořit se navzájem!

Gabriela H.

Oceňuji přátelskou atmosféru a pestrou směs lidí různého věku a charakteru. Takže jsem se naučila nejen tanec, ale také poznala příjemné lidi a získala mnohé zkušenosti.

Dagmar K.

Jsem ráda,že jsem našla odvahu a přihlásila se na kurzy Lady dance u DanceFlow. Přivítala nás lektorka Petra, milá, trpělivá a energická tanečnice. Na lekcích si to všichni užíváme. Našla jsem zde nová přátelství a hodiny smíchu a pozitivní energie. A proto se neváhejte přihlásit, ale pozor je to návykové.

Irena H.

Nejlepší taneční kurzy, které jsem kdy zažila! Jsou provázené pohodovou a přátelskou atmosférou a také spoustou legrace. Moc se těším na další lekce.

Katka P.

Děkuji za nádherné okamžiky při tanečních lekcích Lady Dance s Petruškou :-) Užila jsem si všechny tance, všem vřele doporučuji.

Pavlína V.

Jsem šťastná za všechny chvíle, které jsem mohla strávit na tanečních lekcích Lady dance s Péťou a s ostatními dámami ❤užily jsme si krásnou ženskou energii, radost z tance a hudby.....vřele doporučuji!

Petra Š.

Nejlepší taneční kurzy, které jsem kdy zažila :-) Profesionální lektoři Péťa s Jirkou hned od první lekce navodili pohodovou a přátelskou atmosféru, a tak jsme se během kurzů i hodně nasmáli. Díky DanceFlow jsem poznala i nové přátele, kteří také milují tanec a rádi jsme se viděli nejen na kurzu, poseděli po kurzu, ale i jsme si užili několika Tančíren. Těším se na další :-)

Veronika K.

DanceFlow kurzy jsou tak krásné! Lady Dance probouzí ženskou energii, rytmy, vlnění, které se vás jen tak nepustí a zpříjemní každý den. Péťa je jedinečná lektorka, hodiny má skvěle připravené (včetně úvodní rozvičky, při které se člověk uvolní a „dojde“ nejen na místo, ale i k sobě), vždy se naučíte něco nového a takovou formou, že to je jakoby samo, hravě. Péťa nejen učí, ale tancem zároveň rozdává radost. A v tom je to výjimečné umění. Trpělivě vysvětluje, pozitivně motivuje a po pár pokusech to prostě dáte :-) Brzy po lekci dostanete i video, abyste si ten zázrak „z nuly na tanec“ mohli pustit i doma a užívat si svůj pokrok. Párové tancování je veselé. Zkoušíte nové kroky a s každým pootočením a novým partnerem objevujete nové principy a kouzlo plynutí. Kolik tanečníků tolik vnímání, proto je střídání partnerů obohacující, s každým přijdete na něco nového, až se mozaika poskládá. Jirka s Péťou jsou pečliví a zároveň uvolnění. V příjemné atmosféře brzy zjistíte, že si užíváte fajn večer s partou kamarádů. Všichni se skvěle baví. I proto DanceFlow pořádá pravidelné tančírny, abyste se potkali s přáteli a v tanci i povídání sdíleli své životy. Péťo a Jirko, děkuji, že jste!

Jana S.

Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš... Zde to ale vůbec neplatí. Přihlásíte se na jeden kurz, bezva, tak se přihlásíte na druhý kurz, opět bezva, tak na třetí....a už to jede. Stejný parket, stejná lektorská dvojice, stejný laskavý přístup :-). Vstoupili jsme tedy již třikrát a děkujeme, že něco víc v životě umíme.

Míša W.

Děkujeme za nádherné okamžiky v taneční škole Danceflow, na které se nezapomíná ❤. Petruška a Jirka udělají i z "neumělců" tanečníky, kteří tanec milují a rádi se k němu vrací. Díky přihlášení do DanceFlow jsme získali spousty skvělých kamarádů a zažili nespočet společných zážitků. Plesových sezón už se neobáváme a taneční boty jsou u nás doma pořád "v běhu" :-). Atmosféra a energie v hodinách je vždy báječná. Pokud jsme něčemu nerozuměli, vždy nám Jirka s Péťou vše pochopitelně vysvětlili a ukázali. Neváhejte a vyzkoušejte, nebudete litovat. Rádi navštěvujeme tzv. Tančírny - 1x do měsíce a nyní už se moc těšíme na DanceFlow ples. Děkujeme.

Gabriela G.

Kurzy, workshopy, tančírny u Petry a Jirky Chadimů mají neopakovatelné kouzlo, přátelskou atmosféru a především Vás díky ním tanec začne neskutečně bavit a stane se pro Vás drogou, kterou pravidelně potřebujete:-)

Magdaléna H.

Díky Pétě a Jiříkovi jsme našli nejen skvělé taneční kurzy, ale také super partu. Společné taneční kurzy nám pomáhají naučit se nové kroky a partnerskou souhru, Lady dance mi zase pomáhají cítit se více žensky a myslet chvíli jen sama na sebe. Nejen kurzy, ale i tančírny jsou plné zábavy a fajnových lidí.

Eva K.

Hmm, čím začít...Všechno to začalo mojí první návštěvou tančírny v únoru tohoto roku. Ta skvělá atmosféra, poznávání nových lidí, tanečníků, tanců mě úplně pohltilo. Pro mě úplně nový, jiný způsob, jak využít svůj volný čas. A tak jsem se přihlásila na Lady dance. Peťa je výborná lektorka - vede kurzy zábavně, věnuje se všem, ráda pomáhá, poradí. Energie z ní jen sálá a můžu říci, že je to pěkně nakažlivé :-). Zároveň od září navštěvuji začátečnické kurzy pro páry, které veda Peťa s Jirkou. Oba tvoří výborný pár, je s nimi sranda, jsou trpěliví, ochotní, milí, usměvaví a prostě takové osůbky chcete mít jako lektory! No a pak je tu ještě plno dalších akcí, co jsem s DanceFlow zatím zažila a těším se na další! Letní tančírny, DanceFlow narozeniny, Taneční pobyty - pro ženy, pro páry. Na všech těchto akcích panuje úžásná, přátelská a taneční atmosféra.️Upozorňuji, že když jsem šla na svojí první tančírnu, o tancích a krocích jsem nevěděla nic. A i tak jsem se tam cítila v pohodě. Díky DanceFlow jsem našla spoustu nových, skvělých přátel a konečně jsem našla koníček spojený s pohybem, který mě vážně baví a dodává mi energii. Takže kdo neví co s časem, tak šup na kurzy, nebudete litovat!

Klára N.

Do svého prvního kurzu DanceFlow jsem se přihlásila na jaře 2019. Můj život volal po změně a já si řekla, že tanec by mi mohl pomoci. Do kurzu jsem se hlásila bez tanečního partnera, tak jsem měla docela obavy, jak to všechno dopadne. Povedlo se :-). Našel se tanečník, který se také hlásil sám, a já byla vtažena do víru tance. Díky Petrušce, Jirkovi a jejich pohodovým lekcím jsem oprášila základní kroky tanců, které jsem poznala v tanečních, a objevila nové letní tance. Nasedla jsem na vlnu DanceFlow 💙 a nechávám se příjemně unášet a překvapovat skvělými tančírnami, setkáními s novými přáteli i novými kurzy. Ano :-), hned po prvním kurzu jsem věděla, že chci pokračovat a učit se dál. Měla jsem štěstí a od září pokračuji v kurzu pro mírně pokročilé. Abych vylepšila své "ladné" pohyby, chodím ještě na LadyDance, kde se s dalšími prima ženami inspirujeme ladnými pohyby naší Petrušky. Co dodat ........ ráda bych Petrušce a Jirkovi poděkovala za to, že pro nás všechny ty akce, kurzy i tančírny chystají. Moc děkuji za tu skvělou atmosféru, kterou kolem sebe šíří a energii, kterou předávají dál. Vyzkoušejte a uvidíte, že z kurzu budete odcházet vždy s úsměvem ....., i když jste úplní začátečníci. Díky, že s vámi mohu plout na té skvělé taneční vlně 💙 a tajně doufám, že se najde spřízněná duše, která na tuhle vlnu také nasedne a já se s ní budu moci protančit s DanceFlow až do ....... třebas do penze.

Gabriela H.

Byla jsem jednou pozvána na pravidelnou měsíční tančírnu a byla jsem natolik nadšená, že jsem se přihlásila k Pétě na Lady dance. A bylo to skvělé. I při naplněném kurzu individuální a lidský přístup. Opravdu jsem měla pocit, že si něco odnáším. Teď docházím na párové taneční kurzy. Počítejte s tím, že tady se opravdu něčemu naučíte, ne jako v klasických tanečních :-) Moc děkuji, že se toho všeho mohu zúčastnit, Péťo a Jirko jste skvělí, jen tak dál. ❤️

Tereza P.

Taneční kurzy Jirky a Péti si nemůžu vynachválit. Krom nich pořádají spousty dalších doprovodných akcí, ze kterých vždycky dokážou udělat perfektní zážitek! I po dvou letech je pořád co objevovat a nikdy to neomrzí. Pokud máte jakékoliv obavy začít s kurzy, kašlete na ně, rychle vás přejdou a budete si jenom užívat!

Jan Ř.

Dříve jsem na parket chodil jen křepčit , nyní zásluhou Péti a Jirky mužů i tančit , na punk a rock stačí skákat a rukama mávat , na kurzech Danceflow tě neučí jak nohu před nohu dávat , ze dřeva parketů král , tak neboj se přijď a posun se dál!

Jarda H.

Kurzy DanceFlow jsou pěkně zorganizované, a i když se jich účastním již dva roky, stále mi dávají nové zážitky :-) Co mě ale baví nejvíc, jsou tančírny Smím prosit, léto na plovárně bylo skvělé. Je fajn, že se hraje tak široká škála tanců, člověk si zatančí na své oblíbené, a ty méně oblíbené využije na drink a pobavení se s přáteli, kterých díky DanceFlow získáte hodně. :-) Díky Péťo a Jiříku!

Eva B.

Taneční lekce a jiné akce se super atmosférou. Ani to nejde popsat, to se musí zažít ;-)

Martin P.

Skvělí učitelé a bezvadní lidé, se kterými byl nácvik svatebního tance zábava. Rádi si do budoucna vybereme nějaké další kurzy tance s Jirkou a Péťou :-) jsme rádi, že nás v tanečních přípravách doprovázeli a vřele doporučujeme.

Zuzka a David

Každé pondělí jsme opouštěli kurz svatebního tance s úsměvem na tváři. Péťo a Jirko moc děkujeme za vaší vášeň k tanci a radost, se kterou jí předáváte dále.

Adéla a Vladimír

Péťo a Jirko, díky vám se nám během 4 individuálních humorných a skvělých lekcí podařil téměř zázrak - nacvičili jsme s budoucím manželem (netanečníkem, klukem, co má absolutní hluch :) ) krásný svatební tanec. Jelikož hodinu vždy vedl spíše Jirka (chlap), pro mého manžela to byla milá změna, že nemusí poslouchat ženu (promiň Peti :)). Takže skvělá genderová taktika, jak muže naučit tančit :). Svatební tanec překvapil a zároveň dojal všechny přítomné a já mohla být tou tančící princeznou ve svatebních šatech, jak jsem si vždycky přála :). Takže ještě jednou moc děkujeme za malý zázrak!

Lenka a Standa

Báječná atmosféra, skvělí tanečníci, prostě nej!!!

Dita M.

S partnerem jsme se přihlásili na kurz pro začátečníky. Každá taneční hodina byla pod vedením Péti a Jirky skvělá ,vedená s humorem a láskou k tanci. Děkujeme.

Jana a Petr

Péťo, Jiříku, děkuju, děkujeme, za všechno, co pro nás děláte. Nejen, že díky vám vypadáme veri sexi, když někdo pustí rádio, ale taky se díky vám všichni navzájem máme, a to je fajn. muck.

Daniela V.

Milí lektoři, kteří se naplno věnují účastníkům. Je vidět, že tanec mají rádi a lásku k němu chtějí přenést i na druhé. Kurzy vřele doporučuji, nebudete zklamaní.

Eva H.

Příjemná atmosféra, radost z tance je důležitější než perfektní provedení tanečních figur.

Karel B.

I enjoyed every lesson of this wonderful dancer Petra! She is amazing in teaching and in sharing very positive atmosphere !!!!! She teaches me to be in love with myself.

Margarita Y.

Moji milí, Vaše tančírny v Papírně či pod širým nebem v Městské plovárně nemají chybu! Každý měsíc nedočkavě vyhlížím datum, kdy se naplno odevzdám mužnému objetí a nechám se unášet božskými rytmy do světa naprosté svobody a štěstí. Díky Vám jsem poznala nové přátele, lidičky stejně naladěné jako jsem já, se kterými je mi moc fajn. Patří Vám Velké Díky! Mám Vás ráda a přeji Vám do budoucna mnoho tance chtivých bytostí!

Veronika Š.

Péťu s Jirkou jsme oslovili, abychom si při prvním tanci novomanželů neudělali ostudu, a byla to ta nejlepší volba. Nejen že waltz se povedl na jedničku a hosté nevěřili vlastním očím, ale tréninky pro nás byly fajn zastavením a zklidněním v předsvatebním shonu. Moc děkujeme za profesionální a přátelský přístup, jste boží.

Štěpánka a Daniel

Usměvavá lektorka Péťa, která nad Vámi nikdy nezlomí hůl. Trpělivé vysvětlování a trochu jemné motivace Vás žene k neustálému sebezdokonalování. Postupným absolvováním kurzů Lady Dance jsem získala jistotu a radost z tancování. Už se moc těším na další taneční lekce, inspirativní kroky a přátelskou atmosféru...

Petra N.

Miluj své tělo - odpoledne strávené se správnými ženami! Péťa je skvělá lektorka, která neučí jen tancovat, ale také vnímat své tělo, jak se uvolnit při tanci, zahodit předsudky a být sebevědomá. Cvičení s Káťou je příjemný relax, ale i dřina, a navíc se dozvíme i něco málo (pro někoho hodně) z teorie pohybového aparátu. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie :) Děkuju, jste super!

Zuzana K.

Workshop Miluj své tělo - Tak příjemnou sobotu už jsem dlouho nezažila. Péťa i Katka jsou skvělé lektorky, neustále se smějí a umí dodat novou energii. Moc se mi líbí propojení cvičení a tance. Jestli někdo z Vás dosud váhá, vřele doporučuji!

Jiřina P.

Já absolvovala u Petry dva kurzy + workshop a mohu všem váhajícím jen doporučit - Péťa je úžasně milá, trpělivá, pohodová...Navíc, jako bonus, vždy se sejde bezvadná parta stejně naladěných lidí. Moc jsem si to užila (a hodlám si užívat dále), díky...

Lucie K.

Moc děkuji za to, že jsem mohla být součástí Lady dance I. Díky Péťě, která je nejenom šikovná lektorka, ale i člověk, který okolo sebe šiří pozitivní energii, to bylo úžasné odreagování a zkušenost. Také díky skvělé partě, která se sešla, to bylo super.

Gabriela W.

Vřele doporučuji - bezvadně strávený a velmi uvolňující, taneční čas na kurzu Lady dance 1. Velmi milé ženy, spousty legrace...bezvadná "trenérka" :-) Kdo chce někde začít, určitě správná volba.Ještě jednou díky :)

Petra M.

Dekuji Pete i všech holkam za úžasný taneční vikend na mlyne:-) Nejen,ze jsme si krasne zatancili, ale také bezvadne protáhly při cvičení a hlavně jsme si odpočinuly a načerpaly síly v příjemné energii mlýna, okolní přírody a všech zúčastněných.

Eva Š.

Moc Vám děkujeme za to jak jste si nás vzali do parády na přípravu svatebního tance :-) Petra a Jirka jsou úžasní a trpěliví lidé :-) dokážou vše velice pěkně vysvětlit, vymyslet a naučit, tak aby si člověk tanec nakonec užil a nebyl vystresovaný, zda něco nepokazí :) Oba jsme v tancování velcí začátečníci, ale po šesti lekcích s touhle super dvojkou jsme zvládli díky tanci rozplakat nebo minimálně dojmout velkou část našeho publika :) Celý trenink i tanec jsme si oba moc užívali … nemohli jsme vybrat lépe :) Opravdu moc děkujeme a doporučujeme.

Tomáš a Monika

Peťo a Jirko jste báječní a milí lidé, úžasní tanečníci, skvělí lektoři. Děkuji za taneční hodiny. Je radost s Vámi být a tančit.

Marci a Stáňa

V DanceFlow vám ukážou, že není třeba se bát a že tančit můžou opravdu všichni. Stačí jen najít odvahu, přijít a svěřit se do jejich tanceplné péče. Děkuji za vše. :-)

Radka H.

Kurs s Petrou a Jirkou byl skvělý, moc jsme si to užili. Velmi příjemná neformální a vstřícná atmosféra. Platí, jako vždy, že je potřeba mezi lekcemi soukromě trénovat a trénovat (a v tom jsem měl určitě velkou rezervu). Teprve pak lze z kurzu vytěžit maximum. Petro, Jirko, díky za radost a úžasnou inspiraci pro další úsilí o zlepšení.

Jiří K.

Kurzy Lady Dance mám ráda pro skvělou atmosféru, každá hodina je super zážitek pro tělo i pro duši :-) Lektorka Peťa je sluníčko sršící energií a úžasná tanečnice :-)

Adéla P.

Celym kurzem Lady Dance nas vzdy provazela velmi pozitivni a pratelska atmosfera. Peta je nejen vynikajici tanecnice, ale i skvela lektorka.

Sandra M.

Lady dance i social dance jsou naprosto úžasný :-) Péťa a Jirka jsou strašně příjemní lidé z kterých vychází klid a pri lékcich jsou opravdu skvělý a zábavný :-) kurzy jsou pro me nové a nepoznáne, vždy odcházím s takovým klidem a krásným pocitem..:-) vsechny starosti jdou v těch chvílích pryc :-) cas strávený na těchto lékcich jsou pro me neco co jsem dlouho hledala a jelikož se radim mezi úplne začátečníky tak si moc vážím přístupu a casu traveneho na lékcich :-) děkuji moc a muzu jen doporučit ;-) tesim se na dalsi setkání :-)

Libuše W.

Jsem rád, že jsem se odhodlal zúčastnit jedné z pravidelných měsíčních tančíren, kde jsem byl seznámen s Peťou. Chovala se ke mně velice příjemně, jako bychom byli staří dobří přátelé. Atmosféra na tančírně byla velmi uvolněná, plná energie a když jsem odcházel, měl jsem blažený úsměv na tváři. Nedlouho poté jsem se přihlásil na taneční kurz, který vedla Peťa společně se svým manželem Jirkou. Sešla se nás skvělá parta, atmosféra byla opět hodně uvolněná, zažilo se spousty legrace. Jedná se o social dance, což znamená, že po chvíli se dámy posunuly o jednoho tanečníka a pokračovalo se dál. Mohl jsem si tedy vyzkoušet, jak se tančí s různými partnerkami. Vidím v tom velkou výhodu. Bylo nás 6 párů, takže přístup byl velice individuální. Všem vřele doporučuji a pokud se nemůžete rozhoupat, zajděte alespoň na pravidelnou měsíční tančírnu a buďte společenští. Možná vám to změní život podobně jako mně.

Radek P.

Kurzy standardních tanců i workshopy zouku jsou moc prima, probíhají v uvolněné atmosféře. Péťa i Jiřík Chadimovi jsou šikovní a velice milí lektoři. Jsem moc rád, že jsem se o kurzech dozvěděl. Hodně radosti mi přináší také pravidelně pořádané tančírny v papírně.

Jan F.

Lady styling i tančírny pořádané DanceFlow jsou úžasné.Skvělí lidé,milý a vstřícný přístup,všechno podrobně vysvětlí a poradí.

Klára V.

Na taneční kurzy jsem se přihlásil s nulovou zkušeností a obavami. Během prvních dvou lekcí jsem byl nadšený a postupně jich absolvoval několik. Kromě tanečních kurzů rád chodím i na pravidelné taneční večery, kde je příjemná a uvolněná atmosféra. DanceFlow mě posouvá vpřed nenásilnou formou, takže je to pro mě i výborný duševní odpočinek. Díky moc.

Pavel H.

Workshopy zouku s Brandonem jsou úžasným zážitkem. Jsou vedeny báječným lektorem, který nám ukazuje krásu a smyslnost tohoto tance. Pokaždé nás překvapí novými zajímavými figurami a poradí, jak si pohrát s hudbou. Těším se na další akci :-)

Veronika Č.

Lady styling i tančírny pořádané DanceFlow jsou úžasné. Skvělí lidé,milý a vstřícný přístup,všechno podrobně vysvětlí a poradí. :-)

Klára V.

Kurz byl skvěle stráveným časem, během kterého jsem načerpal nejen taneční dovednosti, ale i etiketu a takt při fungování v páru. Setkávat se pravidelně s přáteli při tanci bylo bezvadný. Těším se na příště ;)

Daniel V.

Mockrát děkujeme za úžasný večer. Bylo to vážně skvělý. Super hudba, lekce samby prostě vše. Děkujem :-*

Šárka B.

Byla to opět (!) ÚŽASNÁ akce. Skvělý večer, báječná společnost a bezvadná atmosféra. Kdo to alespoň nezkusil, musí litovat... :-)

Jiří D.

Organizátorům velké díky za včerejší skvělou akci ... Doris je úžasná, celá akce měla super energii a tanec šel skoro sám ... Už se teším na další akce ... Takže ještě jednou díky :-)

Monika Š.

Parádni akce! Doufám, že lidí se zájmem o tyhle tance bude v Plzni přibývat :-) Těším se na další! :-) A díky moc Pétě za organizaci skvělých tanečních večerů :-)

Iveta K.

Čím více se blížíte snu, tím více se osobní příběh stává pravým důvodem života.

Paulo CoelhoZažijte DanceFlow

Neformální a přátelská atmosféra

S námi se nebudete obávat prvních tanečních kroků. Zatančíte si s chutí a radostí.

Zábava na každé lekci

Tanec není jen o naučených figurách, ale především o zábavě. A o tu není na našich kurzech rozhodně nouze.


Unikátní koncept výuky

Efektním a zároveň zábavným způsobem vás provedeme jednotlivými tanci a principy.

Profesionální a zároveň lidský přístup

K výuce přistupujeme s láskou a snažíme se předat maximum našeho know-how tak, abyste si tanec užili.

Přátelská taneční komunita

Vytváříme prostředí, ve kterém se cítí dobře jak začátečníci, tak pokročilí.

Láska na celý život

Kdo tanci jednou propadne, těžko se mu přestává.