Přijďte si zatančit a užít si oblíbenou tančírnu Smím prosit...? tentokrát pod širým nebem - opět na Plovárně v Hradišti. Tančírna je určena pro širokou veřejnost - pro tanečníky všech úrovní pokročilosti i ostatní, kteří si chtějí užít pohodový večer v oblíbených tanečních rytmech.

Pro koho je tančírna určena?

Tančírna je určena pro širokou veřejnost, tedy nejen účastníky našich kurzů. Tančírna je otevřena všem, kteří milují tanec a chtějí si zatančit - nezáleží tedy, zda s tancem teprve začínáte, nebo jste ostřílený tanečník.

Jak tančírna probíhá?

Na začátku vedeme krátký workshop vybraného tance, po kterém následuje volná tančírna. Ta má svůj specifický program, kdy se střídají bloky standardních, latinsko-amerických a ostatních tanců vždy po 2-3 skladbách.

Tančíme tyto tance a styly:
- standardní tance: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep
- latinsko-americké tance: samba, chacha, rumba, jive
- ostatní: salsa, bachata, merengue, kizomba, zouk, tango argentino, swing, blues, polka

Co na sebe?

Vezměte si neformální oblečení - takové, ve kterém se vám bude dobře tančit a budete se cítit příjemně. Doporučujeme navíc s sebou náhradní oblečení, ručník a parfém :-)

Každá tančírna je laděna do jiného tématu, k němuž se váže dress code - není povinný, ale budeme rádi, když atmosféru tančírny podpoříte stylovým oblečkem.

Moji milí, Vaše tančírny v Papírně či pod širým nebem v Městské plovárně nemají chybu! Každý měsíc nedočkavě vyhlížím datum, kdy se naplno odevzdám mužnému objetí a nechám se unášet božskými rytmy do světa naprosté svobody a štěstí. Díky Vám jsem poznala nové přátele, lidičky stejně naladěné jako jsem já, se kterými je mi moc fajn. Patří Vám Velké Díky! Mám Vás ráda a přeji Vám do budoucna mnoho tance chtivých bytostí!

Veronika