Kurzy a workshopy

Učte se a poznávejte...

Aktuální doporučení - vyjádření ke kurzům a akcím:


Milí tanečníci a příznivci DanceFlow, otevřeli jsme nové kurzy PODZIM 2020, které budou probíhat od 20. září 2020.

Aktuálně nikdo nedokážeme odhadnout, jak dlouho tu bude COVID s námi.
Měli bychom si tedy uvědomit, že zde virus bude možná i několik let a tomu se budeme muset všichni víceméně přizpůsobit.
Nemá smysl dělat, že tu virus není a brát ho na lehkou váhu, zároveň bychom ale neměli přestat žít, bavit se, potkávat a dělat to, co milujeme.
Proto více dodržujme hygienická pravidla, posilujme imunitu, méně střídejme partnery… Komu není dobře nebo má teplotu, tak prostě zůstane doma a dorazí příště.
Nové pravidlo pro kurzy: dokud se situace nezlepší NESTŘÍDÁME. Pokud mi není dobře, NIKAM NEJDU.

Těšíme se na Vás na tanečním parketě :) Jiří a Petra Chadimovi

Taneční kurz pro páry
začátečníci  -

Neděle 20.9. - 22.11. (18:00 - 19.30)
Pondělky 21.9. - 23.11. (18:00 - 19:30)
Kurz
Miluj své tělo
Novinka

Miluj své tělo
Sobota pro ženy  -

sobota 26.9.2020 (13:00-18:30)
Workshop

Firemní kurzy

Hledáte pro své zaměstnance neobvyklou formu teambuildingu? Chcete zorganizovat taneční kurz pro uzavřenou společnost? Připravíme vám kurz, tančírnu nebo speciální taneční večer s programem dle vašich představ. Máme zkušenosti s malými i velkými firemními akcemi.

DanceFlow
Individuální lekce

Individuální lekce

Máte specifické požadavky, nevyhovují vám termíny pravidelných kurzů, chcete naučit či zdokonalit pouze určité tance nebo připravit na taneční vystoupení?

Využijte možnosti soukromých lekcí dle vašeho přání - tato forma je určena právě pro vás. Věk ani taneční úroveň nehrají roli. Lekce přizpůsobíme tak, aby vás bavily a tanec jste si užili.


Svatební tanec

Chcete nacvičit klasický novomanželský tanec nebo naopak nezapomenutelnou show? Pomůžeme vám s výběrem hudby a sestavíme choreografii ušitou přímo vám na míru. Svatební tanec si zkrátka užijete nejen vy, ale i vaši svatební hosté.

Péťa s Jirkou jsou profesionálové s tanečním srdcem na pravém místě. Jejich láska k tanci se promítá do úchvatných choreografií, které jsou vždy citlivě přizpůsobené charakteru, možnostem a dovednostem druhé strany. Děkujeme - náš svatební tanec všem vyrazil dech a nám dvěma milou vzpomínku do paměti na náš den D :-).


Terka a Lukáš

Svatební tanec
Taneční pobyty

Taneční pobyty

Pojeďte s námi na některý z našich tanečních pobytů, které pořádáme několikrát do roka jak pro páry, tak pro ženy.

Těšit se můžete na víkend plný tance, zdravého pohybu, pohody a relaxu v přírodě.


Taneční klub DanceFlow

Baví vás tanec a chtěli byste něco víc? Vstupte do tanečního klubu DanceFlow, díky kterému se posunete zase o něco dál...Členství vám zajistí zvýhodněný vstup na semináře, workshopy a akce, volný vstup na taneční practisy a mnoho dalšího.

Taneční klub DanceFlowc
Co říkají o našich kurzech a akcích ostatní?  Reference