Taneční kurz pro páry - mírně a středně pokročilí

  • Termín: pondělky 21.9. - 23.11.2020
  • Čas: 19:45 - 21:15
  • Místo konání: Papírna Plzeň
  • 2000 Kč
Chci se přihlásitRegistrace spuštěny

Chcete se zdokonalit ve standardních a latinsko-amerických tancích zábavným a zároveň účinným způsobem? Přihlašte se do tanečního kurzu pro středně pokročilé. Navážeme na mírně pokročilý kurz a rozšíříme o další triky a prvky, které vás budou bavit. Zaměříme se na muzikalitu, feeling a improvizaci.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro tanečníky, kteří absolvovali kurz pro začátečníky a ovládají základní figury do standardních a latinsko-amerických tanců, dokáží se zorientovat v hudbě a tance rozeznat. Kurz je určen výhradně pro páry, přihlášky od jednotlivců nepřijímáme.

Co se naučíte?

V klasickém kurzu se věnujeme standardním a latinsko-americkým tancům - navážeme na mírně pokročilý kurz a naučíte se další figury do tanců: waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, samba, chacha, rumba, jive a salsa. Vše opět formou social dance se zaměřením na správné vedení a následování v páru, rytmizaci a partnerskou souhru. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.
Učíme jednotlivé variace, prvky a triky, které si sami spojíte do vlastních nebo částečně doporučených sestav. Tím se snadněji naučíte, jak se pohybovat po tanečním parketě, jak využít prostor a nebát se improvizace.

Jak budou kurzy probíhat za současných okolností?

Během lekcí střídat partnery nebudeme, jak je jinak na našich kurzech běžné. Budeme se snažit dodržovat stanovené rozestupy, desinfikovat prostory i sebe.
Do tanečního sálu bude povolen vstup pouze osobám, kteří nejeví příznaky koronaviru a nemají tělesnou teplotu 37°C a vyšší.

Harmonogram a organizace kurzu

Klasický kurz se skládá z 10 lekcí (1,5 hod.) a závěrečné tančírny (3 hod.), která je společná pro všechny párové kurzy. Celkem tedy kurz obsahuje 18 hod. výuky a tance.

Termín Čas Počet lekcí
pondělky 21.9. - 23.11.2020 19:45-21:15 10 lekcí (1,5 hod.)
závěrečný speciál čtvrtek 3.12.2020 18:00 - 21:00, KD Šeříkovka (3 hod.)
Do již rozběhnutých kurzů další přihlášky nepřijímáme.

Co na sebe?

Doporučujeme neformální "smart casual" - pro pány kalhoty s košilí, pro dámy šaty, krátká sukně nebo kalhoty/leginy s topem. Doporučujeme taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě. Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.

Podmínky účasti na kurzu

Na základě našich zkušeností jsme byli nuceni zveřejněnit pravidla a podmínky účasti na našich kurzech. Je to zejména z toho důvodu, abyste si mohli naše kurzy a tanec opravdu užít. Naleznete je v patičce stránky, obdržíte na ně odkaz i při registraci kurzu.

Chceme, abyste si užili radost z tance, proto k výuce přistupujeme s láskou a důrazem na praktické využití na různých tanečních akcích. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Přihlášení pro Cena
  Cena pro osobu:   2000 Kč
  Sleva pro absolventa *:   - 200 Kč
* Velmi si vážíme i našich stálých klientů, proto nárok na slevu má nyní každý, kdo se zúčastnil alespoň 4 kurzů během uplynulých 2 let.

Chci se přihlásit
Registrace spuštěny

S partnerem jsme se přihlásili na kurz pro začátečníky. Každá taneční hodina byla pod vedením Péti a Jirky skvělá, vedená s humorem a láskou k tanci. Děkujeme.

Jana a Petr Kunešovi

Milí lektoři, kteří se naplno věnují účastníkům. Je vidět, že tanec mají rádi a lásku k němu chtějí přenést i na druhé. Kurzy vřele doporučuji, nebudete zklamaní.

Eva Haunerová

Příjemná atmosféra, radost z tance je důležitější než perfektní provedení tanečních figur.

Karel Březina

Výborní lektoři, perfektně uspořádané hodiny za rozumnou cenu. Co více si přát?

Václav Fiala

Báječná atmosféra, skvělí tanečníci, prostě nej!!!

Dita Macháčková

Peťo a Jirko jste báječní a milí lidé, úžasní tanečníci, skvělí lektoři. Děkuji za taneční hodiny. Je radost s Vámi být a tančit. S pozdravem Marci a Stáňa

Marcela a Stanislav Bělíkovi

Kurs s Petrou a Jirkou byl skvělý, moc jsme si to užili. Velmi příjemná neformální a vstřícná atmosféra. Platí, jako vždy, že je potřeba mezi lekcemi soukromě trénovat a trénovat (a v tom jsem měl určitě velkou rezervu). Teprve pak lze z kurzu vytěžit maximum. Petro, Jirko, díky za radost a úžasnou inspiraci pro další úsilí o zlepšení.

Jiří Kinkor

Vzpomínáme se Šárkou na naše kurzy social dance, které máme spojeny s pohodou s Vámi, časem na vešjce v Plzni. Bylo to skvělý, děkujeme.

Martin Rejsek

Na taneční kurzy jsem se přihlásil s nulovou zkušeností a obavami. Během prvních dvou lekcí jsem byl nadšený a postupně jich absolvoval několik. Kromě tanečních kurzů rád chodím i na pravidelné taneční večery, kde je příjemná a uvolněná atmosféra. DanceFlow mě posouvá vpřed nenásilnou formou, takže je to pro mě i výborný duševní odpočinek. Díky moc.

Pavel Hoffmann

Péťa i Jiřík Chadimovi jsou šikovní a velice milí lektoři. Jsem moc rád, že jsem se o kurzech dozvěděl. Hodně radosti mi přináší také pravidelně pořádané tančírny v Papírně.

Jan Fraus

Kurz byl skvěle stráveným časem, během kterého jsem načerpal nejen taneční dovednosti, ale i etiketu a takt při fungování v páru. Setkávat se pravidelně s přáteli při tanci bylo bezvadný. Těším se na příště ;)

Daniel Vopelka

Z našeho blogu