Taneční kurz Lady Dance 1 s Janinou

  • Termín: 23.9. - 25.11.2020
  • Čas: 18:30 - 19:30
  • Místo konání: Papírna Plzeň
  • 1500 Kč
Chci se přihlásitPřihlášky spuštěny

Chcete se naučit latinsko-americké a karibské tance a získat na tanečním parketě větší sebedůvěru? Přihlašte se do speciálního kurzu pro ženy, který vás bude bavit a díky kterému si tanec opravdu užijete.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro úplné začátečnice, které s tancem teprve začínají, tak i pro ty, které si chtějí oživit základy do latinsko-amerických a karibských tanců.

Co se naučíte?

V kurzu se věnujeme latinsko-americkým a karibským tancům. Naučíte se tak základní kroky a figury do tanců jako chacha, rumba, jive, salsa nebo bachata, které procvičíme na jednoduchých choreografiích. Zaměříme se na základní taneční principy, správné držení těla, chůzi i točky, abyste se při tanci cítily sebevědomě a užily si radost ze svého pohybu.

Harmonogram a organizace kurzu

Klasický kurz se skládá z 10 lekcí (1 hod.) a nově závěrečného večírku (3 hod.), který je společný pro všechny kurzy Lady Dance.

Termín Čas Počet lekcí
středy 23.9. - 25.11.2020 18:30 - 19:30 10 lekcí (60 min.)
závěrečný večírek středa 2.12.2020 18:00 - 21:00 (3 hod.)
Do již rozběhnutých kurzů další přihlášky nepřijímáme.

Co na sebe?

Doporučujeme neformální a pohodlné taneční oblečení, např. krátká sukně nebo leginy s topem a taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě. Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.

Podmínky účasti na kurzu

Na základě našich zkušeností jsme byli nuceni zveřejněnit pravidla a podmínky účasti na našich kurzech. Je to zejména z toho důvodu, abyste si mohli naše kurzy a tanec opravdu užít. Naleznete je v patičce stránky, obdržíte na ně odkaz i při registraci kurzu.

Chceme, abyste si užili radost z tance, proto k výuce přistupujeme s láskou a důrazem na praktické využití na různých tanečních akcích. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Přihlášení pro Cena za 10 lekcí = 10 hod.
  Cena pro osobu:   1500 Kč
  Sleva pro absolventku *:   - 200 Kč
* Velmi si vážíme i našich stálých klientů, proto nárok na slevu má nyní každá tanečnice, která se zúčastnila alespoň 4 kurzů během uplynulých 2 let.

Chci se přihlásit
Registrace spuštěny


Tančit jsem chtěla již odmala, ale nikdy jsem se k tomu nedostala - byly jiné věci, kterým se člověk věnoval. Ale důležité je se svých snů nevzdávat, a člověk by měl litovat pouze věcí, které neudělal nebo nezkusil. Proto jsem se rozhodla si svůj sen splnit a přihlásit se do taneční školy. A proč zrovna DanceFlow? Z první lekce si pamatuji jedinou větu "užijte si to"... A o tom to všechno je. Užít si každý tanec, užít si tu atmosféru, užít si daný okamžik. Na tanci miluji to, že člověk dokáže na chvíli vypnout a zapomenout na starosti všedního života, přenést se do úplně jiného světa. Ráda bych proto radost z tance a dobrou náladu předávala dál a umožnila i ostatním, aby si to užívali(y) stejně jako já.

Z našeho blogu