Karibský sen pro
mírně pokročilé

  • Termín: 18.5. - 22.6.2020
  • Čas: 19:45 - 21:15
  • Místo konání: Papírna Plzeň
  • 1350 Kč
Chci se přihlásitRegistrace spuštěny

Chcete se se zdokonalit v karibských tancích zábavným a zároveň účinným způsobem?
Přihlašte se do tanečního speciálního kurzu "Karibský sen", který vás bude bavit a díky kterému si tanec opravdu užijete. Kurzy budou probíhat - vzhledem k aktuální situaci a vládním omezením - za specifických podmínek (více níže).

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro tanečníky, kteří absolvovali kurz pro začátečníky a dobře ovládají základní figury do všech jmenovaných karibských tanců, dokáží se zorientovat v hudbě a tance rozeznat. Kurz je určen výhradně pro páry, přihlášky od jednotlivců nepřijímáme.

Co se naučíte?

V tomto jarním speciálu se věnujeme vybraným karibským tancům - naučíte se tak pokročilé kroky a figury do tanců: salsa, bachata, chacha, zouk, a to formou social dance se zaměřením na správné vedení a následování v páru, rytmizaci a partnerskou souhru. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Jak kurzy probíhají?

Naše taneční kurzy vedeme formou social dance. Učíme jednotlivé variace, prvky a triky, které si sami spojíte do vlastních nebo částečně doporučených sestav. Tím se snadněji naučíte, jak se pohybovat po tanečním parketě, jak využít prostor a nebát se improvizace.

Jak budou kurzy probíhat za současných okolností?

Výuka bude probíhat za přísných hygienických podmínek dle aktuálně platných nařízení a USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 30. dubna 2020 o přijetí krizového opatření. Vzhledem k tomu (dukud bude platit nouzový stav), povolujeme přihlášky pouze párům, které při registraci musí čestně prohlásit, že spolu sdílí jednu domácnost. Bohužel tedy nemůžeme akceptovat přihlášky od jednotlivců.
Během lekcí střídat partnery nebudeme, jak je jinak na našich kurzech běžné. Budeme se snažit dodržovat stanovené rozestupy, desinfikovat prostory i sebe. Šatna nebude přístupná. Každý účastník kurzu podepíše prohlášení, že nejeví příznaky koronaviru a nemá tělesnou teplotu 37°C a vyšší.

Harmonogram a organizace kurzu

Tento jarní zkrácený kurz se skládá z 6 lekcí (1,5 hod.). Celkem tedy kurz obsahuje 9 hod. výuky a tance.

Termín Čas Počet lekcí
pondělky 18.5. - 22.6.2020 19:45 - 21:15 6 lekcí (1,5 hod.)
Do již rozběhnutých kurzů další přihlášky nepřijímáme.

Co na sebe?

Doporučujeme neformální "smart casual" - pro pány kalhoty s košilí, pro dámy šaty, krátká sukně nebo kalhoty/leginy s topem. Doporučujeme taneční či pohodlnou obuv vhodnou k tanci, která vám umožní skluz a točky po parketě. Vstup na taneční sál je povolen pouze v čisté obuvi.

Podmínky účasti na kurzu

Na základě našich zkušeností jsme byli nuceni zveřejněnit pravidla a podmínky účasti na našich kurzech. Je to zejména z toho důvodu, abyste si mohli naše kurzy a tanec opravdu užít. Naleznete je v patičce stránky, obdržíte na ně odkaz i při registraci kurzu.

Chceme, abyste si užili radost z tance, proto k výuce přistupujeme s láskou a důrazem na praktické využití na různých tanečních akcích. Po skončení kurzu byste měli být schopni si užít každý z tanců.

Přihlášení pro Cena za 6 lekcí = 9 hod.
  Cena pro osobu:   1350 Kč
  Sleva pro absolventa *:   - 100 Kč
* Velmi si vážíme i našich stálých klientů, proto nárok na slevu má nyní každý tanečník, který se zúčastnil alespoň 4 kurzů během uplynulých 2 let.

Chci se přihlásit
Registrace spuštěny

S partnerem jsme se přihlásili na kurz pro začátečníky. Každá taneční hodina byla pod vedením Péti a Jirky skvělá, vedená s humorem a láskou k tanci. Děkujeme.

Jana a Petr Kunešovi

Milí lektoři, kteří se naplno věnují účastníkům. Je vidět, že tanec mají rádi a lásku k němu chtějí přenést i na druhé. Kurzy vřele doporučuji, nebudete zklamaní.

Eva Haunerová

Příjemná atmosféra, radost z tance je důležitější než perfektní provedení tanečních figur.

Karel Březina

Výborní lektoři, perfektně uspořádané hodiny za rozumnou cenu. Co více si přát?

Václav Fiala

Báječná atmosféra, skvělí tanečníci, prostě nej!!!

Dita Macháčková

Peťo a Jirko jste báječní a milí lidé, úžasní tanečníci, skvělí lektoři. Děkuji za taneční hodiny. Je radost s Vámi být a tančit. S pozdravem Marci a Stáňa

Marcela a Stanislav Bělíkovi

Kurs s Petrou a Jirkou byl skvělý, moc jsme si to užili. Velmi příjemná neformální a vstřícná atmosféra. Platí, jako vždy, že je potřeba mezi lekcemi soukromě trénovat a trénovat (a v tom jsem měl určitě velkou rezervu). Teprve pak lze z kurzu vytěžit maximum. Petro, Jirko, díky za radost a úžasnou inspiraci pro další úsilí o zlepšení.

Jiří Kinkor

Vzpomínáme se Šárkou na naše kurzy social dance, které máme spojeny s pohodou s Vámi, časem na vešjce v Plzni. Bylo to skvělý, děkujeme.

Martin Rejsek

Na taneční kurzy jsem se přihlásil s nulovou zkušeností a obavami. Během prvních dvou lekcí jsem byl nadšený a postupně jich absolvoval několik. Kromě tanečních kurzů rád chodím i na pravidelné taneční večery, kde je příjemná a uvolněná atmosféra. DanceFlow mě posouvá vpřed nenásilnou formou, takže je to pro mě i výborný duševní odpočinek. Díky moc.

Pavel Hoffmann

Péťa i Jiřík Chadimovi jsou šikovní a velice milí lektoři. Jsem moc rád, že jsem se o kurzech dozvěděl. Hodně radosti mi přináší také pravidelně pořádané tančírny v Papírně.

Jan Fraus

Kurz byl skvěle stráveným časem, během kterého jsem načerpal nejen taneční dovednosti, ale i etiketu a takt při fungování v páru. Setkávat se pravidelně s přáteli při tanci bylo bezvadný. Těším se na příště ;)

Daniel Vopelka