Plánované události

Přijďte si zatančit s přáteli a užít si společně chvíle na tanečním parketě...
Smím prosit...?

Smím prosit...? květnová tančírna

Zveme vás na pravidelnou tančírnu Smím prosit...? do prostor Café Papírna. Přijďte si zatančit s přáteli a užít si pohodový večer plný tance ;-)

Chci se zúčastnit
Víkend pro ženy

Tanečně-relaxační víkend pro ženy

Pojeďte si s námi užít speciální víkend v kouzelném prostředí zámeckého penzionu Mlázovy u Klatov. Těšte se na taneční semináře, lekce zdravého pohybu s Katkou Zdařilovou, pohodu a relax v romantické krajině šumavského podhůří. Máme poslední volná místa!

Smím prosit...?

Smím prosit...? letní tančírna

Také letos se těšte na letní tančírny pod širým nebem! Připravili jsme pro vás taneční večery nově od června do září a navíc na novém místě - na Plovárně v Hradišti! Letní tančírny zahajujeme v pátek 7. června a budou probíhat každý měsíc až do září.

Oslava narozenin

DanceFlow slaví 4. narozeniny

Již 4. sezonu pro vás organizujeme taneční kurzy, workshopy, tančírny, víkendové pobyty a další taneční akce. Za tu dobu jsme s vámi protančili a prožili mnoho krásných okamžiků a jsme moc rádi, že vás tanec baví tak jako nás :-) Srdečně vás proto zveme na oslavu našich 4. narozenin, kterou chceme poděkovat za vaši důvěru a podporu a oslavit tak společné chvíle nejen na tanečním parketě :-) Rezervujte si sobotu 29. června a sledujte událost. O podrobnostech vás budeme průběžně informovat.

Ples

3. ples DanceFlow

Srdečně zveme všechny milovníky tance na opravdový 100% taneční ples. Rezervujte si sobotu 18. ledna 2020 a sledujte událost. O podrobnostech vás budeme průběžně informovat.

Změna termínů a míst konání akcí vyhrazena.