Svatební tanec

...dle vašich představ!

Plánujete svatbu a chcete vykouzlit krásný novomanželský tanec? Máte představu o klasickém tanci nebo naopak sníte o nezapomenutelné show? Rádi vám pomůžeme se na takový okamžik připravit, abyste si jej užili nejen vy, ale i vaši svatební hosté mohli jste na něj s radostí vzpomínat.

Nejprve domluvíme úvodní schůzku, abychom osobně prodiskutovali vaše přání a představy o svatebním tanci a naplánovali termíny jednotlivých lekcí. Pomůžeme vám s výběrem hudby a sestavíme choreografii ušitou přímo vám na míru. Protože obvykle nestačí dva nebo tři hodiny nácviků, doporučujeme plánovat dopředu, aby bylo na přípravy choreografie i samotné nácviky dostatek času.
Péťa s Jirkou jsou profesionálové s tanečním srdcem na pravém místě. Jejich láska k tanci se promítá do úchvatných choreografií, které jsou vždy citlivě přizpůsobené charakteru, možnostem a dovednostem druhé strany. Děkujeme - náš svatební tanec všem vyrazil dech a nám dvěma milou vzpomínku do paměti na náš den D :-).

Terka a Lukáš

Jirka a Petruška vymysleli a nazkoušeli s námi překrásnou waltzovou sestavu na první svatební tanec novomanželů, kterou přizpůsobili nejen našim specifickým požadavkům (zvedačky), ale i našim tanečním schopnostem a specifikům konkrétního sálu. Absolvovali jsme více než 10 zkoušek nejen v papírně, ale i přímo na parketu v místě hostiny, kam s námi ochotně dvakrát jeli více než 40km. Vídali jsme se vždy v úterý a občas i v neděli. Pomohli nám nejen s výběrem těch správných figur, ale i vhodné hudby. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem ostatním snoubencům!

Zuzka a Tomáš

Moc Vám děkujeme za to jak jste si nás vzali do parády na přípravu svatebního tance :-) Petra a Jirka jsou úžasní a trpěliví lidé :-) dokážou vše velice pěkně vysvětlit, vymyslet a naučit, tak aby si člověk tanec nakonec užil a nebyl vystresovaný, zda něco nepokazí :) Oba jsme v tancování velcí začátečníci, ale po šesti lekcích s touhle super dvojkou jsme zvládli díky tanci rozplakat nebo minimálně dojmout velkou část našeho publika :-) Celý trenink i tanec jsme si oba moc užívali … nemohli jsme vybrat lépe :-) Opravdu moc děkujeme a doporučujeme :)

Monika a Tomáš

Péťu s Jirkou jsme oslovili, abychom si při prvním tanci novomanželů neudělali ostudu, a byla to ta nejlepší volba. Nejen že waltz se povedl na jedničku a hosté nevěřili vlastním očím, ale tréninky pro nás byly fajn zastavením a zklidněním v předsvatebním shonu. Moc děkujeme za profesionální a přátelský přístup, jste boží ♥

Štěpánka a Daniel

Chcete se na svůj svatební tanec připravit?  Kontaktujte nás