Kurzy a workshopy

Učte se a poznávejte...
LADY DANCEKURZ NAPLNĚN
Novinka

Kurz LADY DANCE 1
pro začátečnice  -

Čtvrtky 4.4. - 9.5.2019 (18-19)
Kurz
LADY DANCEKURZ NAPLNĚN
Novinka

Kurz LADY DANCE 2
pro mírně pokročilé  -

Čtvrtky 4.4. - 9.5.2019 (19.15-20.15)
Kurz
LADY DANCEKURZ NAPLNĚN
Novinka

Kurz LADY DANCE 3
pro pokročilé  -

Středy 3.4. - 8.5.2019 (18:15-19:15)
Kurz

Nové taneční kurzy budou probíhat od 22. září 2019. Registrace budou spuštěny během léta a budeme o nich včas informovat zde na webu.

my

Individuální lekce

Máte specifické požadavky, nevyhovují vám termíny pravidelných kurzů, chcete naučit či zdokonalit pouze určité tance nebo připravit na taneční vystoupení?

Využijte možnosti soukromých lekcí dle vašeho přání - tato forma je určena právě pro vás. Věk ani taneční úroveň nehrají roli. Lekce přizpůsobíme tak, aby vás bavily a tanec jste si užili.


Svatební tanec

Chcete nacvičit klasický novomanželský tanec nebo naopak nezapomenutelnou show? Pomůžeme vám s výběrem hudby a sestavíme choreografii ušitou přímo vám na míru. Svatební tanec si zkrátka užijete nejen vy, ale i vaši svatební hosté.

Péťa s Jirkou jsou profesionálové s tanečním srdcem na pravém místě. Jejich láska k tanci se promítá do úchvatných choreografií, které jsou vždy citlivě přizpůsobené charakteru, možnostem a dovednostem druhé strany. Děkujeme - náš svatební tanec všem vyrazil dech a nám dvěma milou vzpomínku do paměti na náš den D :-).


Terka a Lukáš

my